|tr.Weagle | FFA-BATTLEGROUND | 7/24 | ONLINE | 1.8.x | KONU GÜNCELLENDİ | 15.08.2016 | V2 Sürümü

Goktug_OA

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Uğraşılmamış? Sizin Sunucu Bot Yedi Minecraft Çöktü Benimki Siz Sunucunuzu Gerçekten Boşu Boşuna Açmışsınız.
Öncelikle Benim sizin serverininzi ezme vb gibi bir amacım yok burada tartışmaya girmeye de gerek yok serveriniz uraşıl mamış dedim hazır bir plugin paketi bulup almakla olmuyor çünkü 2. olarakta server bot yerse senin mc çökmez crash atılırsa mc cöker ve öyle bir sorunda bizim serverimiz de yok 3. olarak boşa açılmış bir server diyosun o senin görüşündür günde en az 150 kişi girip çıkıyor servere onlara göre de iyi ki açılmış bir server

EnesBey47

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Benim sizin serverininzi ezme vb gibi bir amacım yok burada tartışmaya girmeye de gerek yok serveriniz uraşıl mamış dedim hazır bir plugin paketi bulup almakla olmuyor çünkü 2. olarakta server bot yerse senin mc çökmez crash atılırsa mc cöker ve öyle bir sorunda bizim serverimiz de yok 3. olarak boşa açılmış bir server diyosun o senin görüşündür günde en az 150 kişi girip çıkıyor servere onlara göre de iyi ki açılmış bir server
Hazır plugin paketi allahım bana sabır ver bunlarada biraz akıl ver ya :(
GÜNCEL
+
+
+
+

Thanagor

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Böle server olmaz olsun. Sunucu kapasitesi -1 yazıyor mc-da ama forumda 34 yazıyor. Sunucuda 10 kişi var girmeye çalışıyorum, dolu diyor. İnsanları kandırmazsanız ve düzgün bir forum açsanız iyi edersiniz.

_Broken_

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kullanılan Shader Çok Kalitesiz

sessizmc19

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Böle server olmaz olsun. Sunucu kapasitesi -1 yazıyor mc-da ama forumda 34 yazıyor. Sunucuda 10 kişi var girmeye çalışıyorum, dolu diyor. İnsanları kandırmazsanız ve düzgün bir forum açsanız iyi edersiniz.
Biraz Kibar Davranırmısın?
Sunucu Hosuma Gitti Bir Kac Ozelligi İle Basarilar
Teşekkürler.
Kullanılan Shader Çok Kalitesiz
Shader İle Çekmedik!