The Last Templar - Last Breath ( Son Nefes ) ( Bitmedi! ) Yıl 1314

Adragos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
PROJE İPTAL! KONU KİLİT!

Size kısa bir templarların tanıtımını yapmak istiyorum. Bilmiyenler için iyi ve kısa bir tanıtım
olucaktır.
Templar'lar yani tapınak şövalyeleri 1119 - 1314 yılları arasında yaşamışlardır.
Bağlılıkları : Papalık.
Büyüklük : 15.000 - 20.000
Merkez : Tapınak Tepesi

Komutanları :

İlk Büyük Üstat : Hugues de Payens

Son Büyük Üstat : Jacques de Molay

Büyük Önderler :

Hugues de Payens 1118 - 1136
Robert de Craon 1136 - 1147
Everard des barres 1147 - 1149

Bernard de Tremelay ( Çatışmada Ölüm ) 1149 - 1153
André de Montbard 1153 - 1156
Bertrand de Blanchefort 1156 - 1169
philippe de Milly 1169 - 1171

Odo de St Amand ( Esir ) 1171 - 1179
Arnold of Torroja 1181 - 1184
Gerard de Ridefort ( Çatışmada ölüm ) 1185 - 1189
Robert de Sablé 1191 - 1193
Gilbert Horal 1193 - 1200
Phillipe de Plessis 1201 - 1208
Guillaume de Chartres 1209 - 1219
Pedro de Montaigu 1218 - 1232

Armand de Périgord ( Esir ) 1232 - 1244
Richard de Bures 1244/5 - 1247
Guillaume de Sonnac ( Çatışmada Ölüm ) 1247 - 1250
Renaud de Vichiers 1250 - 1256
Thomas Bérard 1256 - 1273

Guillaume de Beaujeu ( Çatışmada Ölüm ) 1273 - 1291
Thibaud Gaudin 1291 - 1292
Jacques de Molay 1292 - 1314

Hikaye :

Tapınak Şövalyeleri( Templar Knights ) bugün de yaşamaktadırlar. ancak ''masonluk'' ismi altında.
Masonluğun en üst derecelerine varanlar ''Tapınağın Koruyucusu'' gibi şövalye ünvanları alırlar.
Kötülüğü örgütleyip düzenleyenler vardır ve bunlar kimi zaman yanıbaşımızdadırlar.

En İçten, En Özenilen, ÇOK FAZLA TARİHE DAYALI bilgiler olucaktır bu mapta. Yeni bir mapınız...
The Last Templar ( SON TAPINAK ŞÖVALYESİ )

Resimler :
han'dan bir görüntü

Herhangi bir evden görüntü :
Irklar : Templars, Assassins, Spartans, Roma

Son düzenleme:

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok Güzel Tebrkler. :)
Devamını Beklerim .))

Adragos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
teşekkür ederim :)

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Bu ne ya Masonluğu övmüşsün orda bol bol haç var senin amacın ne ?
Map yapmak olmadığı belli.

Adragos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
yanlış bir izlenim bırakmış olabilir bunun için şimdiden üzgünüm. Amacım haçlıların tarihini yapmaktı.
bu map gerçek bir tarihten oluşucak ve mapın sonunda haçlılar yıkılıcak yani yok olucak...

symbian

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Resimler falan güzel inşalah mapte güzel olur

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Koskoca Türk tarihi varken neden karanlık bir geçmişi haritaya konu aldığını anlamak güç.
Bu mesajı moderator olarak değil "Emir" olarak attığımı belirtmek isterim :)

Adragos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle ben assassins creed hayranıyımdır. Ve bu assassins creed tarzı bir map yapmak istedim. Assassins creed diyincede akla ilk gelen kelime
Templar olduğu için bu şekilde bir senaryoya baş vurdum.[DOUBLEPOST=1375282304,1375277312][/DOUBLEPOST]
Resimler falan güzel inşalah mapte güzel olur

şuanlık öyle gidiyor. eminim beğeniceksiniz :)

L

LifeTaker

Ziyaretçi
yanlış bir izlenim bırakmış olabilir bunun için şimdiden üzgünüm. Amacım haçlıların tarihini yapmaktı.
bu map gerçek bir tarihten oluşucak ve mapın sonunda haçlılar yıkılıcak yani yok olucak...

Haçlıların değilde bizim kendi ecdadımızın ŞANLI tarihini haklı zaferlerinin hikayelerini yapsaydın daha güzel olurdu... Ayrıca kurtuluş savaşının da hikayesini yapabilirdin :) Dikkatimi şu çekiyor son günlerde Türkçeden çok başka diller kullanmaya başladık dün bir sunucuda da adam böyle konuşuyor arkadaşıyla '' Ok. memet teamiz .s '' Ya da başkalarının tarihlerini övmeyi başka milletleri övmeyi de çok seven bir toplumuz. Amacım seni eleştirmek değil yanlış anlama ama bütün herkes bunu yapıyor ve bu da benim canımı çok sıkıyor :(

MrBlack

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
linki nerde ve bende ac hayranıyım :D

Adragos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Haçlıların değilde bizim kendi ecdadımızın ŞANLI tarihini haklı zaferlerinin hikayelerini yapsaydın daha güzel olurdu... Ayrıca kurtuluş savaşının da hikayesini yapabilirdin :) Dikkatimi şu çekiyor son günlerde Türkçeden çok başka diller kullanmaya başladık dün bir sw de adam böyle konuşuyor arkadaşıyla '' Ok. memet teamiz .s '' Ya da başkalarının tarihlerini övmeyi başka milletleri övmeyi de çok seven bir toplumuz. Amacım seni eleştirmek değil yanlış anlama ama bütün herkes bunu yapıyor ve bu da benim canımı çok sıkıyor :(

haklısın ama şöyle bir şey var. Bütün ülkelerde geçerli. Herkes kendi ülkesinin tarihini okulda gördüğü için artık ilginç gelmiyor ve başka milletlerin tarhini öğrenmek istiyor. İngiltere vb. ülkelerde de bizim hakkımızda böyle düşünülüyor ve araştırılıyor. demek istediğim 2013 oyununu oynarsın alışırsın. bi zamandan sonra farklı şeyler istersin ve yeni bir oyun çıkar herkes bunun hakkında konuşur. :) bilmem anlatabildim mi?
burada seni sorgulamadım veya herkimseyi. sadece anlatmak için söyledim :)[DOUBLEPOST=1375362917,1375362854][/DOUBLEPOST]
linki nerde ve bende ac hayranıyım :sırıtmak:

konunun başlığında gördüğün kadarıyla daha bitmedi bitince konu ismini değiştiririm sende görürsün :)

L

LifeTaker

Ziyaretçi
haklısın ama şöyle bir şey var. Bütün ülkelerde geçerli. Herkes kendi ülkesinin tarihini okulda gördüğü için artık ilginç gelmiyor ve başka milletlerin tarhini öğrenmek istiyor. İngiltere vb. ülkelerde de bizim hakkımızda böyle düşünülüyor ve araştırılıyor. demek istediğim 2013 oyununu oynarsın alışırsın. bi zamandan sonra farklı şeyler istersin ve yeni bir oyun çıkar herkes bunun hakkında konuşur. :) bilmem anlatabildim mi?
burada seni sorgulamadım veya herkimseyi. sadece anlatmak için söyledim :)[DOUBLEPOST=1375362917,1375362854][/DOUBLEPOST]

konunun başlığında gördüğün kadarıyla daha bitmedi bitince konu ismini değiştiririm sende görürsün :)

Onlar bizim tarihimizi çarpıtıp hep kötü gösteriyoorlar mesela daha dün ben bi ermeniyle bildiğin kavga ettim youtube de :) Adamlar vid hazırlamış bana yollamış (benim yabancı videolardaki yorumlarımı gördüğü içindir) bende videoya baktım gelibolu savaşı çanakkalede bulgarlar kahramanlar (saçmalık savaşı hem kaybediyorlar hem de onlar saldırıyorlar) ve bizler vahşi insan eti yiyen yamyam gibi gösteriliyoruz. Videonun altına ingilizce ingiliz ve ermeni kardeşlerim ve vahşi Türkler yazmışlar küfürler etmişler bende onlara gerçek savaş görüntülerini yolladı altına yorumlar yazdım ya istiklal ya ölüm ing :D orda ne işniz vardı gibi. İşte dünya gözünden biz böyleyiz daha modernleşememiş, tarihi yok olmuş, barbar ve vahşi gözüküyoruz. Ama bilmiyorlar ki tarihten Türkü çıkartırsan geriye tarih denen bir şey kalmaz :) işte sende bununla ilgili bir harita yapıp bunları yabancı sitelerde paylaşırsan eminim daha yararlı olur :) çok konuştum amacım msj kasmak değil. :)

Adragos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Onlar bizim tarihimizi çarpıtıp hep kötü gösteriyoorlar mesela daha dün ben bi ermeniyle bildiğin kavga ettim youtube de :) Adamlar vid hazırlamış bana yollamış (benim yabancı videolardaki yorumlarımı gördüğü içindir) bende videoya baktım gelibolu savaşı çanakkalede bulgarlar kahramanlar (saçmalık savaşı hem kaybediyorlar hem de onlar saldırıyorlar) ve bizler vahşi insan eti yiyen yamyam gibi gösteriliyoruz. Videonun altına ingilizce ingiliz ve ermeni kardeşlerim ve vahşi Türkler yazmışlar küfürler etmişler bende onlara gerçek savaş görüntülerini yolladı altına yorumlar yazdım ya istiklal ya ölüm ing :sırıtmak: orda ne işniz vardı gibi. İşte dünya gözünden biz böyleyiz daha modernleşememiş, tarihi yok olmuş, barbar ve vahşi gözüküyoruz. Ama bilmiyorlar ki tarihten Türkü çıkartırsan geriye tarih denen bir şey kalmaz :) işte sende bununla ilgili bir harita yapıp bunları yabancı sitelerde paylaşırsan eminim daha yararlı olur :) çok konuştum amacım msj kasmak değil. :)

şöyle bir şey varki bu mapımda bende templar'ları kötü gösteriyorum :) Map templarların soyu tükenene kadar sürücektir :)

symbian

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Garanti suikastçi olucam güzele benziyor tek istediğim modlu olmasın

Adragos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
üzgünüm ama bu mapta 3'e yakın mod var. biri dekore için biri custom npc ile templar vb. karakterleri yapmak 3.sü silahlar...