The Last Knight %10'u Yapılmış Minecraft Adventure Mapı By: Adragos,Unlucky96

Fotoğraflardan Mapı Nasıl buldunuz ve Oynayacak mısınız ?

• Beğendim Ve Oynarım

Kullanılan: 4 40.0%
  • İdare Eder, Ya Oynarım yada oynamam

Kullanılan: 5 50.0%
  • Berbat , Asla Oynamam

Kullanılan: 1 10.0%

• Kullanılan toplam oy
    10
  • Anket kapatılmış .

unlucky96

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar Ben Erdem Yeni Arkadaşım Adragos İle Bir Map'a Başladık İsmi İse The Last Knight [Son Suvari]'dir Map'ın Daha %10'luk Bir Alan Demek Ayrıca Yaptığımız Harita Modlu Olacak .minecraft Dosyasını paylaşıcam Öncelikle Fikir Benimdi Ve Eğer Adragos Olmasaydı Şu an Başlardaydım Burdan Adragosa KOCAMAN TEŞEKKÜRLER Ve Geçelim Fotoğraflarımıza:

KALE: http://hizliresim.com/4Y3zD4
Fakirler Sokağı Olacak Alan Dahada Büyüyecek:http://hizliresim.com/V2GDlr
Ufak Bir Miktar Para Karşılığı Konaklayabileceğiniz, Asker Alabileceğiniz Uyuyan Dev Hanı : http://hizliresim.com/pvangm

Link: DAHA ÇIKMADI MAP ÇIKTIĞI ZAMAN LİNK PAYLAŞILACAKTIR !

HARİTANIN İSMİ: THE LAST ROMAN KNIGHT

EKLENTİ: Bosslarla birlikte 100 görev olacak !

Son düzenleme:

Adragos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Mausdeini

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yapıları geliştirin Ayrıca şu Uyuyan Dev Han'ı bir yerden tanıdık geliyor ama nereden acaba :D

Mr1KinG

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
CustomNpc bir mapı rpg ye dönüştürecek kadar güzel ve kurulumu kolay bir mod eğer kurulumunu yapamıyorsanız sizin için kısa kurulum yapıp atıcağız.
Köylü kullanılabilir 1. görev itemi yaptığında dier köylüye gecip ticaretle görev alabilme olabilir(ticaret dediğim eski görevle yeni görev takası)
Yapıları geliştirin Ayrıca şu Uyuyan Dev Han'ı bir yerden tanıdık geliyor ama nereden acaba :D
Dev hanı biraz sade kalmış sanki serverlarda olan evlere benzemiş Bana göre duvarları en son yapcaktınız aklınıza yapı geldikce eklerdiniz ve duvarı büyütürdünüz belki

R

Reloven

Ziyaretçi
İçerigi Türkçe Olucak %99 Sizden Ricam Türkçe'mizi Düzgün Kullanın İsimleri Jhon Yerine Ahmet Mehmet Koyun Ayrıca Harita İsminide Türkçe Yap Sonuçta Sen Bir Türk Haritası Yapıyorsun.
The Last Knight Minecraft Adventure Mapı Yerine Son Şovalye Minecraft Macera Haritası Bir Adragos Yapımı Yazabilirsin.

Mr1KinG

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İçerigi Türkçe Olucak %99 Sizden Ricam Türkçe'mizi Düzgün Kullanın İsimleri Jhon Yerine Ahmet Mehmet Koyun Ayrıca Harita İsminide Türkçe Yap Sonuçta Sen Bir Türk Haritası Yapıyorsun.
The Last Knight Minecraft Adventure Mapı Yerine Son Şovalye Minecraft Macera Haritası Bir Adragos Yapımı Yazabilirsin.
Türkçe zaten kayıyor ve kendi türklerimiz türkçeyi kücümsüyor (suan sizden bahsetmiyorum) aha adam adaını türkçe koymuş gibi saçma sapan cümleler mevcut ve ing daha cok ilgi cekmiyor aksine türkçe kullanmak daha cok ilgi ceker

R

Reloven

Ziyaretçi
Türkçe zaten kayıyor ve kendi türklerimiz türkçeyi kücümsüyor (suan sizden bahsetmiyorum) aha adam adaını türkçe koymuş gibi saçma sapan cümleler mevcut ve ing daha cok ilgi cekmiyor aksine türkçe kullanmak daha cok ilgi ceker
Aynen Öyle Ayrıca Daha Samimi Gelir Harita Örn Hey Jhon Yada Steve Yerine 'la abdurrezzak' :)

Adragos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yorumlariniz icin tesekkur ederiz ama
Bu map'i kararlastirdik map romada
Geciyor bu nedenle roma isimleri olucaktir tabi oraya gelen birkac turk yaparsak onlarin ismi turkce olucaktir :)
KUCUK BIR OYLAMA YAPABILIR MIYIM? CUSTOMNPC ISTIYEN 1
ISTEMEYENLER ISE 2 YAZABILIR MI??

Mausdeini

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
2 Ayrıca size bir önerim var. Olayların geçtiği zamanlara ait filmler izleyip yada o tarihlerde geçen oyunlar oynayıp Mimari bakımdan fikir alabilirsiniz.

Son düzenleme:

Adragos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
2 Ayrıca size bir önerim var. Olayların geçtiği zamanlara ait filmler izleyip yada o tarihlerde geçen oyunlar oynayıp Mimari bakımdan fikir alabilirsiniz.
Peki yorumlarnizi degerlendirecegiz tesekkurler

Adragos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Modsuz hiç map yapmamistim bu ilk olucak sizin icin bakalim neler yapicagiz :/