Temel Ev Yapımı

abadlsp

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Minecraft'ta Temel Ev Yapımı

Minecraft'ta mağaralarda yaşamak istemiyor ve manzaralı bir eviniz olsun istiyorsanız ilk olarak güzel bir tepe bulabilir ve topladığınız taşları görselde olduğu gibi bir kutu oluşturacak şekilde dizebilirsiniz. Bu basit ve kare bir ev olarak bize hizmet verecektir.

Eğer tahta basamaklar kullanırsanız çatı da hazırlayabilirsiniz. Çatı yapmak için basamakları yanyana evin tavanına dizebilirsiniz. Bu konuda nasıl bir çatı hazırlayacağınız sizin keyfinize kalmış diyebilirim.

Basamaklar ev içinde koltuklar hazırlamak için de oldukça işlevseller. Evinizi bu tip süslemelerle renklendirmeyi de unutmayın.

Basamakları yapmak için tahtalarınızı aşağıdaki şekilde çalışma masanıza yerleştirebilirsiniz.

Minecraft'ta yapabileceğiniz neredeyse sınırsız şey var ve bunlar sizin hayal gücünüze kalmış diyebilirim. Dolayısıyla hazırladığımız bu temel rehberin çok daha ötesine geçebilir ve şatolar, şehirler inşa edebilir, dilerseniz tarlalar ve çiftlikler de kurabilirsiniz. Hatta bir kahraman olabilir ve dünyayı zararlı yaratıklardan da temizleyebilirsiniz.

Özgürlüğünüzün sınırı olmadığı için Minecraft'ı oynarken rehberlere çok takılmadan kendi içinizden gelenleri gerçekleştirmeyi unutmayın.

DarkHD

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yeni Baslayanlar İçin Yararli Bir konu +1

blackicekadir

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yeni başlayanlar için güzel olmuş.Yeni başladığımda herşeyin yapımına bakmaktan bıkmıştım :D

BYYARALIQRALL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yeni başlayanlar için binlerce konu var çok gereksiz bence
Bu-bir-spam

Sezer

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
ilk başladığımda crafting table yapmayı bilmiyordum , ama kazma vs biliyordum .. Köy de bulursam yapıyodum ..

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ah eski mc gunleri ah.
ne heyecanla okurdum bu rehberleri.

GM FOX cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Sezer

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Rehber okusam yine iyi :D , Burak oyunda izlerken öğrendm^_^