Tamindir.com 10 Adet Minecraft Premium Gift Code Hediye Ediyor !

blithe

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Türkiye'nin en büyük program indirme ve teknoloji sitesi olan Tamindir.com, şanslı takipçilerine tam 10 adet Minecraft tam sürüm lisansı (premium gift code) hediye ediyor. Lisansınızı alabilmek için tek yapmanız gereken 20 saniyenizi ayırarak aşağıdaki linke tıklamak ve anlatılanları harfiyen yerine getirmek. Ayrıca minecraft indirmek için de sitemize uğrayabilirsiniz. Herkese iyi şanslar...

Başvurular sonlanmıştır. Talihlileri, aşağıdaki linke tıklayarak öğrenebilirsiniz. İlginiz ve katılımınız için teşekkürler.

Tamindir Minecraft Çekiliş Sayfası

Moderatör tarafından düzenlendi:

qwerty asdf

Marangoz
En iyi cevaplar
0
ben haberlere bakarken gördüm katıldım inşallah 10 taneden biri de bana çıkar bu arada pre sahibi olanlar lütfen katılmasın

NeveseRC

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Katıldık hadi hayırlısı.

BraveHeart34

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bence Türkiyen'nin en mükemmel gelmiş geçmiş en iyi minecraft çekilişini yapıyorlar :D

MCwinnerMC

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bence Türkiyen'nin en mükemmel gelmiş geçmiş en iyi minecraft çekilişini yapıyorlar :D
Aynen 10 kişiye 1 hesap veriyolar ve o 10 hesabı bayağa bi paraya satın almışlar... biz bulamazken onlar vış anov gate!
Not;Senin derdini anlıyorum dostum senin derdini anlıyorum!

BraveHeart34

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
600 tl ye filan geliyor herhalde adamlara helal olsun çok iyi bir çekiliş işallah bir tane de bana çıkar var premium hesabım ama arkadaşa alırım :D