SwaylineCraft |Pet Sistemi|-|Bosslar|-|Ilgili adminler|-|Özel İtemler|-|Kutular|

Styloideus

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
SwaylineCraft Faction Sunucusu
IP Adresimiz : 46.20.1.98:1151

Serverimiz yeni açılmış olup,şu an 40 kişiliktir.Lafı uzatmadan serverimizi hem fotoğraflarla hem de açıklayarak
anlatalım.
-Çoğu Serverde olduğu gibi ana para kazanma yöntemi hammaddedir.Olur ya, maden kazarken zamanın ne kadar hızlı geçtiğini anlamazsınız diye hammaddemize saat ekledik !
-Fakat siz maden kazmaktan sıkılmayın diye oyunculara özel tarla yaptık./warp tarla'dan tarla alıp,ürün ekip
para kazanabilirsiniz.Ev yaparak da ödül kazanabilirsiniz! Her hafta en güzel arsalar ve her 2 haftada bir de en güzel faction evi yarışması olmaktadır.
-Ben hiçbirini sevmiyorum arkadaş! Benim işim ticaret diyenlere ise özel pazarlar yaptık :)
-Pet sistemi vardır.Canavar/hayvanları pet alarak onlara isim verebilir,İsterseniz bosslarla olan kavganıza yardım etmesi için petlerinizi dövüşçü seçin,Petinizi binek olarak kullanmak isterseniz binek seçin!
-Özel Bosslar ve bosslardan düşecek parçalar ile alınacak güçlü eşyalar vardır.
-Arsalarda ev mi yapıyorsunuz? Yanınıza çalışma masası almayı mı unuttunuz? /masa yazın ayaklı masanız
yanınıza gelsin ! :)
-Eventlerden kazandığın trambolin biletiyle /warp trambolin'e git ve zıpla !
-Birçok anlatamayacağımız özellik seni bekliyor! :)

Hammaddemizden bir görüntü:

Çoğu oyuncunun keyif aldığı bir kısma geliyoruz: Bosslar
Serverimizde 3 çeşit boss ve bunların yardımcısı olan küçük bosslar vardır.
Iskelet Kralı Hyungo: Bu bosstan düşen gözyaşından 25 tane biriktirip şu kılıcı alabilirsiniz;

Rahip Joe: Bu bosstan düşen mektup ile Avrupalı Yayı +1 Alıp, daha fazla mektup ile yaya + basarak güçlendirebilirsiniz;

+2 Yay:

+3 Yay:

Viking Lideri:Bu bosstan düşen Viking Pusulası ile özel güçleri olan Yağmacı Baltası Alabilirsin;

Ayrıca bu eşyalar ile özel iksirler de alabilirsin

İşte boss öldürebileceğiniz yerlerden sadece birkaç tanesi;

Serverimizde 32 tane warp vardır.

Binek petlerden bir görüntü :

Daha birçok anlatılamayacak özellik seni serverimizide bekliyor maceracı!
IP Adresimiz : 46.20.1.98:1151
Server Kapasitesi:40
Server Açılış Tarihi:20.08.2015
Versiyon : 1.7.5 (1.7.2 de girer)

Mr_M

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Biraz edite kaçmış. Güzel gibi duruyor. Başarılar dilerim.