Sunucu fikirleriniz...

batuhanmck

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle merhaba dostlar. Ben iki gün önce açtığım Pro Oyuncu adlı serverim için fikirlerinizi almak için buradayım.
Sunucumda her şey vardı ekstra pluginler falan. Hatta siteden kayıt sistemi bile yaptım tutmadı. Factionmu survivalmi derseniz survivaldi.

Sizden istediğim sorular nasıl bir sunucu isterdiniz ? Bizlerden beklediğiniz sunucu tipi nasıl ?

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kaliteli Rpg
Kaliteli Sunucu
Kaliteli Map
Kaliteli Kitle
Kaliteli Pluginler.

K

Klood07

Ziyaretçi
Forumdaki üyelerden hiç fikir alma. Sonra Lapisli Faction isterlerse görürsün :(

batuhanmck

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle şu "Lapis Lazuli yoksa oyuncu yok" düşüncesinden kaçınmak gerek. Bir sunucu açmak sabır isteyen bir iştir, hiçbirşey aceleye getirilmemelidir. Önemli şeylerden biriyse hiçbir Türk sunucusuna benzer bir sunucu yapmaman olacaktır, kendi fikirlerini ortaya at farkı düşün hadi bunları yapamadın İngiliz bir Survival sunucusuna gir ve oradaki işleyişten bilgilen, esinlen. Site olayı güzel, oyunculara sunucunun kaliteli bir ortam olduğunu gösterebilir fakat asıl mesele sunucunun kendisidir. Buradan herkesten tek tek fikir istersen bunlar öznel fikirler olacaktır bunları biraz genelleştirmen lazım, biri sana şunu ekle deyip hayır başkası onu ekleme derse elinden bir şey gelmez.

Hetanekoq

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle şu "Lapis Lazuli yoksa oyuncu yok" düşüncesinden kaçınmak gerek. Bir sunucu açmak sabır isteyen bir iştir, hiçbirşey aceleye getirilmemelidir. Önemli şeylerden biriyse hiçbir Türk sunucusuna benzer bir sunucu yapmaman olacaktır, kendi fikirlerini ortaya at farkı düşün hadi bunları yapamadın İngiliz bir Survival sunucusuna gir ve oradaki işleyişten bilgilen, esinlen. Site olayı güzel, oyunculara sunucunun kaliteli bir ortam olduğunu gösterebilir fakat asıl mesele sunucunun kendisidir. Buradan herkesten tek tek fikir istersen bunlar öznel fikirler olacaktır bunları biraz genelleştirmen lazım, biri sana şunu ekle deyip hayır başkası onu ekleme derse elinden bir şey gelmez.
Çok doğru söylüyorsun. Benim sunucumada bazen giren kişilerden şu soruyu duyuyorum "Lapis nerde" gibi gibi. Malesef bizim(genelleme yapıyorum kimse üstüne alınmasın) sunucu mantığımız şöyle. Lapis varsa oyuncu vardır. Viplere uçuk uçuk şeyler veriliyorsa vip alınır. Yetkili alımı varsa gelirim. Aslında biraz genişletmemiz lazım dünyamızı. Sadece Türk sunucularında değil de, bir İngiliz veya Amerikan sunucusunda oynayıp biraz fikir almalıyız.

batuhanmck

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok doğru söylüyorsun. Benim sunucumada bazen giren kişilerden şu soruyu duyuyorum "Lapis nerde" gibi gibi. Malesef bizim(genelleme yapıyorum kimse üstüne alınmasın) sunucu mantığımız şöyle. Lapis varsa oyuncu vardır. Viplere uçuk uçuk şeyler veriliyorsa vip alınır. Yetkili alımı varsa gelirim. Aslında biraz genişletmemiz lazım dünyamızı. Sadece Türk sunucularında değil de, bir İngiliz veya Amerikan sunucusunda oynayıp biraz fikir almalıyız.

İkinizde haklısınız bu durumda ne diyeceğimi bilemedim. Çoğu serveri göz önüne aldım ama hepsi aynı (Türk serverleri) o yüzden aklımda fikir kalmadı benim sunucu açtığım zamanda türklerin hiç unutmam sekiz tane sunucusu vardı. Republican Sensei'nin serveriyle yarışa girmiştik onlarda 150-200 bizde 200-230 arası değişirdi. Dediğim gibi sunucular çoğalınca fikirler kalmadı. Sizin gibilerin fikrine ihtiyacım var.

TroolFace

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
lapis olmasn aman sakın uye cekemem die dusunme zamanla dolar bide su dikkatimi cekti lapisli serverlerde cocuk daha fazla lapissizde yasi buyuk arkadaslar var bu da bi avantaj yavas uye cekersin ama has adamlar gelir yani sakin lapis koyma :cool:

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

batuhanmck

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
*-*

lapis olmasn aman sakın uye cekemem die dusunme zamanla dolar bide su dikkatimi cekti lapisli serverlerde cocuk daha fazla lapissizde yasi buyuk arkadaslar var bu da bi avantaj yavas uye cekersin ama has adamlar gelir yani sakin lapis koyma :cool:
GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Doğru haklısın göz önüne alabiliriz.

Hub ya da Clash of Clans server!

Olabilir.