Summon kodu ile spawnladığım yaratık kaybouyor!

ElectroTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Summon kodu ile spawnladığım yaratık kayblouyor! arkadaşlar ya map yapcamda summon kodu ile zombi kral die bi yaratık oluşturdum mesela biraz uzaklaşıyom geldiğimde yok oluyo nası düzeltiriz ??

ElectroTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Laloww_

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
anlamıyormusun peacefulda olsa nası spawnlanır ilk spawn oluyo sonra uzaklaşıyom geliyom yok olmuş[DOUBLEPOST=1418647493,1418647458][/DOUBLEPOST]
okadarda bilelim :D arkadaşlar yardım etmeye çlıştığınızı biliyorum ama zamanı gecede durdurdum (gamerule)
Arkadaşım bende aynı sorunu yaşadım.Peaceful'daysa öyle oluyo bi' zorluğa bakmaktan çekinme.
Sevgilerimle,
Ben

qlawing

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
summon koduyla normal zombiyi büyütürsen uzaklaştığında gözükmüyor yakınına glediğinde gözükür olmadı ilk spawnlanıp bugdan yerin altına geçiyor olabilir

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
yorumlara bakıyorumda kimse sorunun ne oldugunu anlamamış
belli bir uzaklığa gelince canavarlar kaybolur(lag olmaması için) bu sorunu nasıl çözer diye soruyor

ElectroTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
yorumlara bakıyorumda kimse sorunun ne oldugunu anlamamış
belli bir uzaklığa gelince canavarlar kaybolur(lag olmaması için) bu sorunu nasıl çözer diye soruyor
aynen[DOUBLEPOST=1418650707,1418650673][/DOUBLEPOST]
Emin değilim ama acaba chunk'tan çıkınca yok oluyor olabilir mi?
evet tamda öyle oluyor :( onu nasıl engelleyebilirim ?[DOUBLEPOST=1418650798][/DOUBLEPOST]
Arkadaşım bende aynı sorunu yaşadım.Peaceful'daysa öyle oluyo bi' zorluğa bakmaktan çekinme.
Sevgilerimle,
Ben
Evet birincisi Cümleyi mektup gibi bitirdiğin için teşekkür ederim :D ama peacefulda değil olsaydı normal yaratıklarda spawn olmazdı ben spawnerde kullandım yani oyüzden sorun o değil :(

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Spawn chunk'ına koymayı dene belki olur. Ya da Chunk Update modu ile yapabilirsin. Yani sonuçta orada sürekli chunk update olmalı.

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
/summon Zombie - - - {PersistenceRequired:1}

Asla silinmeyen zombi (test edilmedi.)