Sürekli açık kalana server açmak istiyorum

Cosplay

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Serverimiz hamachi değil. %95 türkçe server. Birçok plugin mevcuttur. Şimdi anlatmaya kalksam bitmez. Şu an serveri düzenliyoruz. Daha kimse yok serverde. Whitelist açık. Benim pvp serverlerimde oynayan arkadaşlar bilirler. Ben basit bir server kurmam. Gayet 1 numara server ile yakında karşınıza çıkacağız. :)

tuna9898

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yani axiden yada bir yerden sunucu (makine)almadiniz dimi ? Yani hamachili deil ama siz acincami sv aciliyor ? Yani portlu.
makine almadiniz dimi ?

wust_lol

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Konuyu okudum kurulabilir her şey tamam ama kuracak kişinin Upload hızı çok fazla olmalı ki lag olmasın ayrıca bilgisayarıda iyi olmalı bizim TTNetin verdiği ADSL internetlerle olacak işler değil simetrik internet almalısın çok istiyorsan bence hiç girme bu işte... :)

tuna9898

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bencede artk.ne yapalim . Bizi kabul eden olursa serverine :)

wust_lol

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server açtık şuanda internet açılmasını bekliyoruz... Skype adresimi eklersen yardımcı olabilirim. Skype:wustlol

Lovebeer24

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Farketmez. Onu bir şekilde ayarlarız. :)

Bu arada, arkadaşlarımızdan benim serverde çalışmak isteyenler varsa bana bildirsinler. Çalışacak adam arıyorum. Hafta sonu hafta içi, gece gündüz, yaş, acemilik önemli değil. Bana adam gibi çalışacak ve yardım edecek adam lazım. :)
Edit: skype kullanmıyorum. Bana en yakın buradan ulaşabilirsin :)
Bende gelirim reiz

Cosplay

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Şimdiden acele etmeyelim. Az kaldı. Pazarlar ve vipleri ayarlıcaz. Ondan sonra bitecek. Yardımcı olarak alacaklarım ile ayrı ilgileneceğim. Lütfen bundan sonra yazacaklarınızı ö.m'den bildirin. Çünkü konu amacından saptı gidiyor. :)

yerebakan53

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Farketmez. Onu bir şekilde ayarlarız. :)

Bu arada, arkadaşlarımızdan benim serverde çalışmak isteyenler varsa bana bildirsinler. Çalışacak adam arıyorum. Hafta sonu hafta içi, gece gündüz, yaş, acemilik önemli değil. Bana adam gibi çalışacak ve yardım edecek adam lazım. :)
Edit: skype kullanmıyorum. Bana en yakın buradan ulaşabilirsin :)

ben olurum kardeşim

AlpxTer

mc.airesblue.net
En iyi cevaplar
1
olum gidin mesajlaşın amerika ya :D bune :D burdan mesajlaşıyonuz

hakan162

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
selam knouşmanızı okudumda bende servere katılabilirmyimi iyi server tasarlarım hatta mc hakkında bayağı şeyde bilirim

KralDerT

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yüz yıldır hortçuyum ama böyle hortçuluk görmedim :D