Steve'in Laneti | v2.4.1 by Baturkmez [30.000+ İndirme]

Baturkmez

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

HARİTAYI BİTİREMEYENLER ALTTA SPOILER HALİNDE BİR METİN VAR, ONU OKUYUN LÜTFEN.

ÖNEMLİ:
Kesinlikle Render Distance (Görüş Mesafesi)'yi minimum 10 chunks'da oynayın! Önerilen 15 chunks.

Güncel, Steve'in Laneti v2.4.1, 05/02/2015
* Birçok alan eklendi.
* Birçok hata düzeltildi.
* Yeni yazılar eklendi.
* Konu bağlantısı değişti.

-1.7.2, 1.7.10 arasında bir sürümle oynayın.

-Resourcepack dosyanın içindedir. Resourcepack'sız kesinlikle oynamayın.
-Kurallar dosyanın içindedir.
-Yeni sürümüyle sadece tek başınıza oynayabilirsiniz. Eğer illaki arkadaşlarınızla oynamak istiyorsanız, oyunda öndeki kişiye bazı yerlerde teleport olmanız gerekebilir.
-Harita serinin ilk bölümüdür. Steve'in Laneti: İlginç Yerler
-İkinci bölüm Steve'in Laneti: Kıyamet / Steve'in Kıyameti gelecektir.
-Video çekerseniz bana yollamayı unutmayın. :D

HİKAYE:
Opila adındaki milyonlarca dünya bulunduran bir yerdeki yaşanan felakete yardım arayan köylülerin Dünya’dan bir kurtarıcı aramasıyla her şey başlar. Hikayedeki kurtarıcı siz olup felakete yol açan Belalılar’ı durdurmaya çalışıyorsunuz.

FRAGMAN:

Baturkmez

Yaşlı Oyuncu
Bölüm 1:
Bölüm 2:
Bölüm 3:
Bölüm 4: https://www.youtube.com/watch?v=CbX1LzZGdAE

İLETİŞİM:
[email protected]

HARİTAYI BİTİREMEYENLER!
1- İlk odada cam kırabildiğiniz için o odadaki camı kırıp düğmeye basmalısınız. Ardından diğer odada fışkiyeden çıkıp odaya girdiğiniz yerin üstünde olan girintiye ilerleyin. Wither kafalarının üstünden atlayın ve önceki odadaki gibi düğmeye basın.
2- Herkaz'a kadar gelebildiyseniz sorun yok. Herkaz'ı araştırın ve sizden portala gitmeniz istenecek ve Güney'e gitmeniz söylenecek. Ayrıca Danliyos Teyze'de de pusula olduğu söylenecek. Pusulayı alıp Tayfundrak'ın ordan hiç yoldan sapmadan kasabanın Güney tarafına doğru ilerleyin. (Güney pusulanın aşağı bakan tarafıdır.) Ağaçların olmadığı bir yeşillikte kapalı bir portal olacaktır. Kapıyı açın ve portal çalışacaktır.
3- Portala kadar geldiyseniz hiç sorun yok. İlerlemeniz gerektiğini zaten biliyorsunuzdur. Mezarlık gördünüz mü? İşte oraya gidin. Sonra mezarlıkta birkaç isim yazıyor. Eğer gözünüzden kaçtıysa söyleyeyim: Orada "Herkaz Kurtarıcısı [Ölmek Üzere]" yazıyor. Yani burda demek istiyorki sen bir Herkaz Kurtarıcısı isen öyle dediği mezarlığın yanındaki verilmiş küreği alıp toprağı kaz. Bunu yaptın mı? Eğer yaptıysan ve tekrar üstünüze toprak kapatıldıysa işe yaramıştır.
4- Nereye mi ilerleyeceksiniz? Deney Baba'yla konuştuğunuzda size ateşten oluşan yolu takip etmeniz isteniyor. Yolu takip edin ve 2 tane ilginç şeyler göreceksiniz.
5- Herkaz'dan 10 tane elmas toplamanız gerekiyordu. (Eğer 10 elmas alamadıysanız yine de ilerleyin.) O 10 elması sol taraftaki bölgedeki sandığa koymanız gerekiyordu. Eğer 10 elmas topladıysanız bunu yapın. Ve bir sürpizle karşılaşın!
6- Sağ tarafta zaten şalteri görmüşsünüzdür. Onu çekin ve bir yere ışınlanacaksınız. Gerisi çok basit!
7- Ender gözünü istenilen yere attıktan sonra bir yere daha ışınlanacaksınız. Orası Belalılar'ın bir bölgesi. Gerisi size kalmış. Bir mezarlık daha var. Orada çok şahane şeyler var!
8- Eğer Steve sizi kaçırmışsa doğru yoldasınız. Bir konuşma olacak sonra Boss'lar size kalmış!
9- 4 Boss'u da yendiyseniz doğru yoldasınız. Son Boss'dan farklı olarak cd çıkar. Onu da müzik çalara takın. Birkaç konuşma olduktan sonra askerlerden kaçarak o portalı bulun ve şalteri çekin.
10- Eski yere ışınlanacaksınız. Orada bir portal görmüş müydünüz? Hah, işte o Steve'in dediği gibi: "Bosser ölünce tüm portallar açıldı." gerçekleştiği için o portal da açıldı. Yine bir şalter var. Onu çekin.
11- Bu sefer en baştaki kapalı olan kapıya ışınlanacaksınız. Orada bir basınç plakası olacak. Ona basın ve Dünya'ya dönün!
"Tebrikler, bitirdin" gibi yazılar geldiyse 'Tebrikler, bitirdin!'

Son düzenleme:

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ne kadar sarar bilmiyorum ama mimarileri daha iyi yapmalısın

Baturkmez

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Paylaştığım zaman yorumlarınızı görmek istiyorum.

EDIT: Türkiye'nin en iyi haritası demedim ki. İddalı bir haritam olduğunu söylemeye çalıştım.

Son düzenleme:

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Paylaştığım zaman yorumlarınızı görmek istiyorum.
Biraz egolusun sanırım.Tamam en iyisini yapabilrsin seni tanımadığımız için ve hedefin büyük olduğu için pkek olumlu yorum yapamadık.Ama bu tarz konuşman hoş değil.

BlackiePie

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başlığı "Türkiyenin en iddialı ve en kötü haritası" değiştirmen daha iyi olur sanki

Baturkmez

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yok asla öyle biri değilim eleştirilerinize açığım. Hatta eleştiri yapılmasından çok daha hoşlanırım. Gerçekten paylaştığımda yorumlarınızı görmek istiyorum. Beni tanımıyorsunuz ama ben tanıyorum aslında. :D 1 aydır siteye bir hata nedeniyle üye olamıyordum.[DOUBLEPOST=1408563488,1408563272][/DOUBLEPOST]
Başlığı "Türkiyenin en iddialı ve en kötü haritası" değiştirmen daha iyi olur sanki
Neden aşırı derecede nefret ettiğinizi anlamadım. Amacım daha çok görenin olmasıydı ve daha çok ilgi çekmesiydi. 1.5 aydır her gün emek verdim ve bu yorumu görmek beni üzdü açıkçası.

BlackiePie

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yok, bir an egon tavan yapmış gibi geldi, Ondan attım. Eğer öyle bir amacın yoksa salla o mesajı ^^

Baturkmez

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yanlış anlaşıldığım için özür dilerim, başlığı değiştirdim ve yorumlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum.

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konunu beğendim öncelikle emeğin için. Reeimlere baktım benim build yeteneğim yok. Ancak baktığımda çok çirkin kötü olmuş demedim. Diyenler olacaktır. Sen şevkini kırma, devam et sen gelişeceksin haritalarında gelişecek. Bu sana göre yavaş yavaş veya kısmen daha hızlı. Neyse yapmaya , uğraşmaya devam et..

Baturkmez

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Konunu beğendim öncelikle emeğin için. Reeimlere baktım benim build yeteneğim yok. Ancak baktığımda çok çirkin kötü olmuş demedim. Diyenler olacaktır. Sen şevkini kırma, devam et sen gelişeceksin haritalarında gelişecek. Bu sana göre yavaş yavaş veya kısmen daha hızlı. Neyse yapmaya , uğraşmaya devam et..
Çok teşekkürler. Aslında builde daha önem verebilirdim ama yaptığım kasabanın daha sade olmasını istedim. Kasaba ya da köyler illaki eski çağlardaki gibi olacak diye düşünmediğimden böyle yaptım. Yani bu dönemdeki bu tür binalara baksak yaklaşık türden binalar bence. İnsanlar hep gördüklerine alışıyor. (Burada kimseye bir şey demiyorum, genel konuşuyorum. Yanlış anlaşılmasın.) İnşallah paylaştığımda beğenirsiniz.

88karbonat88

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kardeş buildin kötü belki ama yinede map güzel olcana inanıyorum bu arada bari yaptıklarının listesini yapsaydın yada % sini söleseydin çok güzel olurdu :)

Helter

Pattes
En iyi cevaplar
0
kardeş buildin kötü belki ama yinede map güzel olcana inanıyorum bu arada bari yaptıklarının listesini yapsaydın yada % sini söleseydin çok güzel olurdu :)
"%" diye bir oran olamaz maplarda. Çok çocukça bir şey bence. Bittiğini düşündüğünde bitti dersin. Ama son anda aklına bir şimşek çakar ve çok daha değiştirebilirsin.

Baturkmez

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Zaten 1-2 haftaya bitirmeyi planlıyorum. Önerileriniz olursa build konusunda değişiklikler yapabilirim.

88karbonat88

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
"%" diye bir oran olamaz maplarda. Çok çocukça bir şey bence. Bittiğini düşündüğünde bitti dersin. Ama son anda aklına bir şimşek çakar ve çok daha değiştirebilirsin.
kardeş öyle deil mapda yaptıklarını sölesin diyorum mapı oynamıyacakları spoiler olarak o anlamda aslında bencede yapmasın ama öle olunca daha zevkli oluyor ve resimlerede çok gerek kalmıyor ama yinede resim koysunlar <_<