Sponsor

YasirUS

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba Onceden Bir Konu Açmıştım Pek Fazla Kişi Görmedi Ondan Dolayı Birdaha Açıyorum (Güncelledim Gine Görmediler)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Merhabalar Çok Yakın Zamanda Faction Sunucum Açılacak Fakat Hepsini Tek Başıma Karşılayamıyorum Çok Zorlanıyorum Ondan Dolayı Sunucuma Sponsor Arıyorum

Sponsor Yetkileri:
*
Ozel Sponsor Kiti
* Sponsor Tagı
* Sponsor Villası
* /Skinayarla Komutu Ile İstedigi Skine Dönüşebilme
* Oyun Parası
* Xp Leveli
* Renkli Konuşma
* Sponsor Binası
* Dev Heykel
* Yetkililer Bölümünde Ismi
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Fiyat Konusunda Konuşur Anlaşırız Pm Atabilir Veya Yorum Atabilirsiniz
Iyi Forumlar

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Bunu düşünmüştüm , olmayacağını farzediyorum. Dilersen bir kısım paran var ise sunucumuza vererek bize destek çıkabilirsin yasir.

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba Onceden Bir Konu Açmıştım Pek Fazla Kişi Görmedi Ondan Dolayı Birdaha Açıyorum (Güncelledim Gine Görmediler)

Görmediler ise bir sebebi var bilerek girmediler.Sırf "Uff yaa okadar özeniyorum görmüyorlar neyse bidaha açayım konuyu" için konu açmana gerek yok.Milletin gözüne gözüne konuyu sokmak zorunda değilsin.