| SPİRİTED HOME | - | KORKU HARİTASI| ßy Sakarat15 |

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oynayamam yemez ama emek varr +1

Assoult

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oynadım kalpten gidiyodum bodrumda hemen çıktım :D tebrikler süper maptı :D ama kısa daha uzun tutabilirsin :)

Nipper

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
BU SAATE YEMEZ KUSURABAKMA AMA YARIN OYNİCAM SÖZ :)

Prefer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim 3 Kişi oynadık Elektrik açma yerinde Koyduk pistonu ElekTrik yok yazıp duruoydu az saniyelik elektrik vardı yani 10 saniyelik filan gitti hemen açtık bida o elektrigi bida yaptık biri orda bekledi hemen o bodrum kapısını acmaya calıstı filan acılmadı buglar var galiba bidakini dikkatli yaparsan çok güzel olur.

sakarat15

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim 3 Kişi oynadık Elektrik açma yerinde Koyduk pistonu ElekTrik yok yazıp duruoydu az saniyelik elektrik vardı yani 10 saniyelik filan gitti hemen açtık bida o elektrigi bida yaptık biri orda bekledi hemen o bodrum kapısını acmaya calıstı filan acılmadı buglar var galiba bidakini dikkatli yaparsan çok güzel olur.
Bende Test Ettim Arkadaşlarla Ve Oynayanlar Var Düzgün Bir Şekilde Çalışıyor Her Şey Mapı Yenileyin Jeneratörü Depodaki Şalterin Altına Koyup Çalıştırın Bodrumun Kapıları Açılacaktır Ancak Yinede Garaj Kapısı Gibi Yerlere Elektrik Gelmeyecek Ama Bodrumun Kapıları Açılır Kendiliğinden Bir De Böyle Deneyin Bakalım :)[DOUBLEPOST=1405608908,1405608594][/DOUBLEPOST]
Birde Serverdaki komut bloklarının açık olduğundan emin olun

Prefer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende Test Ettim Arkadaşlarla Ve Oynayanlar Var Düzgün Bir Şekilde Çalışıyor Her Şey Mapı Yenileyin Jeneratörü Depodaki Şalterin Altına Koyup Çalıştırın Bodrumun Kapıları Açılacaktır Ancak Yinede Garaj Kapısı Gibi Yerlere Elektrik Gelmeyecek Ama Bodrumun Kapıları Açılır Kendiliğinden Bir De Böyle Deneyin Bakalım :)[DOUBLEPOST=1405608908,1405608594][/DOUBLEPOST]
Birde Serverdaki komut bloklarının açık olduğundan emin olun
Hepsi Açık Dolusuyla Map Oynadık kardeşim Güzel Olmuş mapın Beraber Çalışma yaparsak iyi olabilieceğinizi düşünüyorum boşmusun Yapalım :D

sakarat15

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben korku mapları kısa olmalı . uzun olunca fazla korkuyorsun .
:D Evet Haklı :)[DOUBLEPOST=1405615782,1405615739][/DOUBLEPOST]
Bi Ara Oynayacağım . Bayağı Emek Verdiğinin farkındayım +1
Evet Öyle Teşekkürler[DOUBLEPOST=1405615817][/DOUBLEPOST]
Hepsi Açık Dolusuyla Map Oynadık kardeşim Güzel Olmuş mapın Beraber Çalışma yaparsak iyi olabilieceğinizi düşünüyorum boşmusun Yapalım :D
Teşekkürler Skype Sakarat45 Ekleyin Konuşalım :)

Med2000

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence korkunç durmuyor henüz oynamadım oynayınca tekrar yorum atacağım[DOUBLEPOST=1405626322,1405618650][/DOUBLEPOST] Edit : az önce oynadım bi an kalbim çıktı yerinden :( sözümü geri alıyorum.

sakarat15

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hay ben senin koyavağın videonun.Açar açmaz altıma sıçtım lan
Yaşın Küçük Herhalde Kardeşim Yazı Yazamadığına Göre Bu Map Sana Göre Değil Demekki Oynama RAPOR EDİLDİN[DOUBLEPOST=1405629358,1405629277][/DOUBLEPOST]
Bence korkunç durmuyor henüz oynamadım oynayınca tekrar yorum atacağım[DOUBLEPOST=1405626322,1405618650][/DOUBLEPOST] Edit : az önce oynadım bi an kalbim çıktı yerinden :( sözümü geri alıyorum.
Öyledir Öylee Kardeş Ön Yargıyı Hiç Sevmem Bu Kadar Milletin Ön Yargılarla Hevesini Kırma Lütfen Sonra Böyle Pişman Olursun Sağol Ginede Yorum İçin