Space Bukkit Yardım !!

petekbilisimtr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhabalar arkadaşlar ben space bukkiti duydum ve hoşumada gitti ve bende bunun üzerine bedava host veren bir site buldum host felanda oluşturdum filezilla programı ile host adresime panel yükleme işlemini tamamladım ama kurulum yaparken yani şöyle petekbilisimtr.XXX.XXX/panel/install diyip kurulum yapıyorum ve tıkır tıkırda kuruyordum ki birdem step 4 te bir hata ile karsılastım hata;
Server was not reached. Is the address correct, are the ports open?
arkadaşlar bende bunun üzerine sizlere danışmak istedim özellikle @IRFN kardeşim seni konuma bekliyorum inşallah duyuyorsundur şimdiden yardımcı olan arkadaşlara teşekkürlerimi sunuyorum iyi günler iyi forumlar

Son düzenleme:
S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
Sunucu adresinin doğru olduğuna, portların açık olduğuna emin misiniz?

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
@IRFN ben onları en az 100 kere okudum ama nafile resim atsam olur mu acaba
Üzerinden uzun zaman geçtiği için ben de kurulumunu hatırlamıyorum. Zaten SpaceBukkit'in kullanılmasını artık önermiyorum. SpaceCP'nin çıkmasını bekleyin.

S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
Üzerinden uzun zaman geçtiği için ben de kurulumunu hatırlamıyorum. Zaten SpaceBukkit'in kullanılmasını artık önermiyorum. SpaceCP'nin çıkmasını bekleyin.
Bence McMyAdmin en iyisi. SpaceBukkit da kullandım ancak ben kullanışlı değil bence. SpaceCP nasıl olur bilemem. Belki o zaman McMyAdmin'i bırakırım :)

petekbilisimtr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar portalım felan açk ve önerdiğiniz panellerde paralı yokmu başka çaresi zaten bnm control paneli kullanmaktaki amacım serveri 2 3 elden yürütmek yani servere komut girebilsinler diye

petekbilisimtr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kurulum işlemleride space bukkit gibimi ve rehber video mevcutmu ? ya da konu

petekbilisimtr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hmn burda yazmanız mümkünmü acaba skype verebilirm isterseniz[DOUBLEPOST=1410183721,1410182488][/DOUBLEPOST]@IRFN bana ozmn mymcadmin panelinde yardımcı olabilrmsn ?