SoyluNetwork.Nitrado.Net >| Kaybedecek bir şey Yok >| Clasic Faction | Eski Faction |

MyLittleKinghy01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

KqnD75.gif

Merhaba , bugün sizlere " SoyluCraft " adlı Faction sunucusunu tanıtacağım, bu sunucuyu açmakta en büyük amacımız sizlere kaliteli oyun ortamı sunmaktır.Oyun ortamı sunmakla birlikte güzel arkadaşlıklar ve güzel anlar yaşamaktır.Bakıyorum tüm Faction sunucular bir birlerinin aynısı, bizde diğer sunuculardan farklı olmaya çalışacağız.Bizim sunucumuz Nitrado tarafindan güvence altındadır, kaliteli donanımlarımız sayesinde sizlere Ultra az PİNG ile oyunu daha keyifli yaşatmak için elimizden geleni yapıcağız! Her türlü sunucu ile hakkında kafanıza takılan soru var ise bizlere ulaşabilirsiniz, iletişim adreslerimiz konumuzda bulunacaktır.

İlk Olarak Sizlere Olan İlgimiz Bizleri Büyütüyor.
Her Geçen Gün Emeklerimizin Hakkını Alıyoruz , Evet Başlarda Onlinemiz Olmayacak .
Ancak Bizlerin Yılmaması Ve Sunucunun Gelecegini Dusunmemiz Sebebiyle Sunucumuz 7/24 Online Kalıcaktır.
Evet Saldırı Alıcaz , Belki Sunucu Çökücek Ancak Hiçbir Zaman Karamsar Olmayacağız.
Biz Büyüdükce Sizlerin Emekleri Artıcaktır.

Soylu @@ 2016 Minecraft Sunucu !

Özellikler

<Soylu - © 2016 >
[]--KAPASITE: 24+ Slot --[]
[]--RAM: 6 GB --[]

cizgi.png

IP Adresi : soylunetwork.nitrado.net
Oyun Türü : Faction (Rütbeli)
Version : 1.8
Kapanma riski: Kaldırıldı

cizgi.png

YETKİLİLER

arrow.gif Sunucu Sahibi
HackerJojuk

arrow.gif Kurucu

AlanWalker

cizgi.png

Neden bizi seçmelisiniz ?
Yenilikçi zor ve eğlencenin hiç bitmediği bir server arıyorsanız kesinlikle bizi seçmelisiniz.

Lag sorununu nasıl çözdünüz ?
Sizlerin daha kaliteli ve rahat bir şekilde sunucumuzu oynamanız için 6 GB RAM'lık bir Nitrado Sunucumuz Var, gerekirse daha fazlası alınacaktır lag sorunu olmıyacaktır tabikide sunucuda arada sırada %3 - %5'lik bir oranla lag olma şansı olabilir.

Herhangi bir bugunuz mevcut mu ?
Sunucumuzda bilinen bugları engellemeye çalıştık (bir kısmını) ama tabii ki sizlerde bug bulursanız bizlere veya diğer yetkili arkadaşlarımıza iletirseniz bugu çözebiliriz.

Daha önceki tecrübeleriniz neler ?
Sunucumuzu açarken tabii ki tecrübelerimize inanarak açmış bulunmaktayız, 2013 tarihinden beri sunucu işleri ile uğraşan bir ekibiz tecrübe konusunda tecrübemiz olduğunan yüksektir.

Edit eşya satışı var mı ?
Evet var fakat tam tadında ne çok fazla ne çok az.

VIP'lere ayrıcalıkları diğer sunucular gibi abartıyor musunuz ?
Hayır kesinlikle VIP'ler tam tadındadır. Diğer oyuncuları ezemez ama ezilmez de.
Ayrıca VIP indirimlerimiz 2 Hafta'da bir olmaya devam etmektedir...
Daha fazla soru sorarak bize destek olabilirsiniz...

Sıra Eklentilerde <<<--

oyundang.png

j312DD.png

WkXkY8.png

Ekli dosyayı görüntüle 47352

o3NXR7.png

j312DD.png

j3NgGj.png

Maplar

Bakımdan Sonra Maplar Güncellendi

Son düzenleme:

n3pix

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu düzeni haricinde güzele benziyor :)

Gloin

''Far Over The Misty Mountains Cold...''
En iyi cevaplar
0
Eski faction derken tarih bakımından eskimi yoksa eski faction tarzımı ?

Konu düzeni kötü bu arada ama diğer türlü iyi gözüküyor.

MyLittleKinghy01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kapanma Riski Artık YOK

Eski faction derken tarih bakımından eskimi yoksa eski faction tarzımı ?

Konu düzeni kötü bu arada ama diğer türlü iyi gözüküyor.
Teşşekkürler Konu Düzenini Biraz Daha Düzelttim.. Sunucu Eski Derken Eski Faction Tarzı

Konu düzeni haricinde güzele benziyor :)
Çok Teşşekürler Konu Düzenlemesi Yaptım Fakat 8 Fotoğraf Ekleniyor O Yüzden Elimden bir şey Gelmiyor

Gloin

''Far Over The Misty Mountains Cold...''
En iyi cevaplar
0
Hocam Eski Faction tarzı diyorsun ama sunucuya Stres Çarkı fln eklicem diyorsun nasıl eski faction tarzı onu anlamadım ?

YNewflag

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
selamün aleyküm sunucunuzda takıldım biraz ve sunucuyu para kazanmak için açtığınzıın kanısına varıdm.öncelikle sunucuya 13.00 sularında girdim (11.06.2017) çünkü doğru dürüst ve düzgün bir suncu arıyordum ama fark ettim ki para için açmışsınız.peki nerden böyle bir düşünceye kapıldım warp bilgi yazdıgımda market ench örs ve VİP bilgi vardı vip bilgi için de başka bir warpa yönlendiriliyordu.sunucuda hiçbir şey doğru dürüst açıklanmamış sunucunun dinamiği olsun eşya alıp satabileceğimz yerler olsun efsun komutu olsun parasandıgı anahtarı ve özellikle sandığı olsun.... sandığın anahtarını aldık ama sandık nerde bilmiyoruz.. bu arada vipin altını çizmemin amacı vip satışlarının parayla oldugu ve bilgi olarak sadece vip bilgi olmasıydı. 3.5/10

MyLittleKinghy01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
selamün aleyküm sunucunuzda takıldım biraz ve sunucuyu para kazanmak için açtığınzıın kanısına varıdm.öncelikle sunucuya 13.00 sularında girdim (11.06.2017) çünkü doğru dürüst ve düzgün bir suncu arıyordum ama fark ettim ki para için açmışsınız.peki nerden böyle bir düşünceye kapıldım warp bilgi yazdıgımda market ench örs ve VİP bilgi vardı vip bilgi için de başka bir warpa yönlendiriliyordu.sunucuda hiçbir şey doğru dürüst açıklanmamış sunucunun dinamiği olsun eşya alıp satabileceğimz yerler olsun efsun komutu olsun parasandıgı anahtarı ve özellikle sandığı olsun.... sandığın anahtarını aldık ama sandık nerde bilmiyoruz.. bu arada vipin altını çizmemin amacı vip satışlarının parayla oldugu ve bilgi olarak sadece vip bilgi olmasıydı. 3.5/10
KARDEŞ Sunucu Para İçin Asla Açılmadı Ve Şu An Sunucu Kapandı Para Mevzusu İse Server Kapanacağı için açılmıştı .. Yinede Bildirim İçin Sağolun

Bilgi Warpı Kayıt Listesine Alındı Teşekkürler

YNewflag

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
KARDEŞ Sunucu Para İçin Asla Açılmadı Ve Şu An Sunucu Kapandı Para Mevzusu İse Server Kapanacağı için açılmıştı .. Yinede Bildirim İçin Sağolun

Bilgi Warpı Kayıt Listesine Alındı Teşekkürler
ha birde kurucuları hiç online olarak görmedım 4 gündür falan

BySefo

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu'nuza koyduğunuz isim sizemi ait yoksa bir yerlerdenmi esindiniz ?