Soul of Storm RP - www.soulofstormrp.tk

Deniz.

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Proje temellerine 2013 Ekim ayında başlanmıştır, Soul of Storm bir Minecraft rol sunucusudur. Minecraft içerisinde birçok konsept bulunmaktadır "Role Play" bu konseptlerden bir tanesidir, kısaca özetlemek gerekirse gerçek hayattaki gibi davranmak ya da bir film senaryosunda oyuncu olarak bulunmak denebilir.

Sezon Hikayesi

Yıl 301

Sıradan bir gündü ya da öyle sanılıyordu. Halkın kıpraştığını suratlarından anlayabiliyordunuz. Yavaş yavaş meydanda toplanılıyor, Krala ve ailesine hakaretler yağdırılıyordu. Muhafızlar dahi olaya müdahale etmekten korkuyorlardı. Halk alınan yüksek vergilerden ve muhafızların kale içerisindeki tutumundan rahatsızdı. Halk Daburn Krallığına bir elçi yolladı. Krallarından rahatsız olduklarını, kralı tahttan indirirken onlara yardım etmelerini rica etti. Daburn Kralı teklifi kabul etti…

. . .

Savaş başlamıştı iki tarafta kılıçlarını diğer taraftaki askerlere indiriyordu. Okçular ateşli oklarını karşı tarafa sallıyordu. Kraliyet Ailesi en alt kattaki sığınaklara sığınmıştı. Kazanan belli idi! Halk ve Daburn ittifaklığı sonuç getirebilmişti. Fakat Daburn Kralı bu zaferden sonra onları hiçbir gücün tutamayacağını ve bu topraklarında tam ona layık olduğunu düşünüyordu. Halkı katletti ve başa geçti ...

. . .

Bazı muhafızlar ve halkın bir kesimi zaferin verdiği sevinç ile ana vatanlarına dönüyorlardı. Fakat işin ilginç tarafı ne Krallıklarını bulabildiler nede yenilen kralın kırık kılıcını…

Anasayfa
Forum
Karakter Başvurusu

Role Play hakkında kaynaklar;
Türkçe
İngilizce

IP: -
Sürüm: 1.6.2

eklenicektir.

eklenecektir.

Proje temellerine 2013 Şubat ayında başlanmıştır, Impact bir SA:MP rol sunucusudur. SA:MP içerisinde birçok konsept bulunmaktadır "Role Play" bu konseptlerden bir tanesidir, kısaca özetlemek gerekirse gerçek hayattaki gibi davranmak ya da bir film senaryosunda oyuncu olarak bulunmak denebilir.
Proje temellerine 2013 Şubat ayında başlanmıştır, Impact bir SA:MP rol sunucusudur. SA:MP içerisinde birçok konsept bulunmaktadır "Role Play" bu konseptlerden bir tanesidir, kısaca özetlemek gerekirse gerçek hayattaki gibi davranmak ya da bir film senaryosunda oyuncu olarak bulunmak denebilir.

Son düzenleme:

krok45

Marangoz
En iyi cevaplar
0
aktivasyon kodunun gelmesini bekliyorum

Deniz.

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Oyun İçi karakter isminiz, sunucumuz Cumartesi günü 17:30'da aktif olacak!,

Bildirim: Ansayfaya müzik eklenmiştir.

selkelen60

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
abi ben yolladım kabul edersen çok tşk...

krok45

Marangoz
En iyi cevaplar
0
banada yardımcı olun lütfen başvuru yapamıyorum konu kapalı nickim Fiar222 (bu nick hem minecraft hemde sitendeki nickim)

Twiti

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu bulunamıyor diyor.Yardım ederseniz sevinirim.karakter Başvurularını lütfen tekrar açın

Exeroth

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Konu açmadan önce halletmelisiniz eklemeleri. Resim zorunluluğu var diye biliyorum. En az beş resim ekleyiniz.

Toby Meep

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
nerdeyse 2 ay olmuş kapanmadıysa büyük başarı :D

Toby Meep

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
@krok45 Boş boş mesajlar atma.Aynen diyeceksen beğen gitsin.Burası bir forum mesaj kasma.

Arcean

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kapanalı bayağı oldu yaw ölü ölü hortlatayım