{Soru} Yeri yanlış olabilir !!!!

Prefer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ARKADAŞLAR SELAMIN ALEYKÜM ÖNCELİKLE.

- Nitradodan server alınca onlar "
plugin paketi ve haritayı " veriyorlarmı ?

Sunucu açıcamda konu yeri yanlış olabilir özür dilerim.

Yanlışsa Gerekli yere taşınsın lütfen *_*

KorayAras

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Evet veriyorlar.
Fakat harita vermiyorlar.

Prefer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bir şey daha sorucam sadece premiumlar girebiliyomuş bu doğrumu yoksa propertipies'den ayarlayabilirmiyiz ?

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Herşeyi Hazır Olan Bir Sunucu Yönetiminden Ne Beklenir AxiTR Den Sunucu Alıp Tüm Faction Sunucularda Haritalar Pluginler Aynı Olan -13 Yaş Grubu Kişilerin Kurduğu Daha /op list Şeyine İnanıp Sunucusunu Batıran En Küçük Hatada Konu Açan Yönetim İle Bir Yere Varılmaz
Sana Tavsiye Önce Localhost Üzerinden Bir Sunucu Kurup Genel Pluginleri Komutları Çözüp Ondan Sonra Kendi Paketin ile Sunucu Açman

Prefer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herşeyi Hazır Olan Bir Sunucu Yönetiminden Ne Beklenir AxiTR Den Sunucu Alıp Tüm Faction Sunucularda Haritalar Pluginler Aynı Olan -13 Yaş Grubu Kişilerin Kurduğu Daha /op list Şeyine İnanıp Sunucusunu Batıran En Küçük Hatada Konu Açan Yönetim İle Bir Yere Varılmaz
Sana Tavsiye Önce Localhost Üzerinden Bir Sunucu Kurup Genel Pluginleri Komutları Çözüp Ondan Sonra Kendi Paketin ile Sunucu Açman
Tişikkirler :) Tavsiyeler önemli tabi *-*

crafter_alperen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Nitrado kullaniyorum. Kendi plugin paketim. Propertiesden online mode ayarlaniyor. Bu arada onlar plugin paketi mi veriyor benim haberim yok :D nerde bakiyim inceliyim