[SORU] Survival mı SkyBlock mu ? | Detaylar konuda!

Skyblock mu yoksa survival mı ?

• SKYBLOCK!

Kullanılan: 7 70.0%
  • SURVIVAL

Kullanılan: 3 30.0%

• Kullanılan toplam oy
    10

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba forum severler,biz bir projeye imza attık ve bu proje hub sunucu olucak sunucumuzda şu an FACTİONS var Skyblock'mu yoksa Survival'mi ekliyelim karar veremedik.Sizlere soralım dedik ve cevaplarınızı bekliyorum.

şu an AnaLobi ve Factions sunucumuz hazır 1 sunucu daha eklemek istiyoruz karar veremedik yardım edin lütfen , survival mı yoksa skyblock mu ?

ANKET İLE OYLAYINIZ !

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Skyblock iyi olur, Survival sıktı artık.

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Teşekkür ederim , iyi forumlar!

Gökçemis

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
muhde( muhammedin ) in zulumüne uğradığım ilk ve tek oynadığım bi skyblock sunucusu vardı,bence normal olanlardan farklı bir şey yapmalısın,umarım bağımlılık yapıcak bir şey olur :p

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Teşekkürler , iyi forumlar!

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
sen varmıydın bilmiyorum,ama ekonomiyi bozmaktan adamı yerle bir etmişti,o zamandan beri skyblock oynamadm,çok eğlenceliydi ama :p skypede falan bi baykuş resmi vardı o kadar hatırlıyorum...
Muhde ile hiç oynamadım, daha doğrusu 2 yıldır sadece birkaç kere Minecraft oynadım. Yani büyük ihtimal yanılıyorsun -_-

Gökçemis

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Muhde ile hiç oynamadım, daha doğrusu 2 yıldır sadece birkaç kere Minecraft oynadım. Yani büyük ihtimal yanılıyorsun -_-

zetoxdu galiba ismi,seni zaten hatırlamıyorum dedim,ama o gıcık muhammedi unutmam,ilk adamı yerle bir etmişti sadist,bide abla diycene dalga geçio benle

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
bende dışarı çıkınca herkes bana bakıyo gibi hissediyodum,zamanla geçiyo ._.
Ben herkes bana bakıyo gibi hissetmiyorum, aksine bakışlarını benden kaçırıyorlarmış gibi hissediyorum ve bu da kendimi çirkin, iğrenç hissetmeme neden oluyo .-.
Tabi şimdilerde asosyal tanısı takıldığından alıştım o hislere ama neyse ._.

Gökçemis

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben herkes bana bakıyo gibi hissetmiyorum, aksine bakışlarını benden kaçırıyorlarmış gibi hissediyorum ve bu da kendimi çirkin, iğrenç hissetmeme neden oluyo .-.
Tabi şimdilerde asosyal tanısı takıldığından alıştım o hislere ama neyse ._.

çirkinsin o zaman demek ki ._.

Gökçemis

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hey, değilim! O kadar da değilim. Yani biraz. Tamam çirkinim :(
Yani zaten bunu biliyorum, yine depresyona girmeyeyim, yapma şunu :(

şaka yapıyodum :p süslenip dışarı çıkarken kimse komuşlara sormuyo *komşu komşu güzel olmuşmu ? saçı toplumu yapsaydım,ojeler nasıl* kendi zevkine göre giyiniyo insanlar,yani kendini nasıl güzel görüyosa öyle giyiniyo,sende öyle yap başkasını umursama,arkadaşların hariç onlarda çirkin derse kendine süslenmiş olursun :p