[Soru] Sunucumuza Özel IP Nasıl Alabiliriz? (play.***craft.net gibi)

Tovehi

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar. Bügün sizlere bir konu hakkında danışmak istiyorum. Yakında kendi sunucumu kuracağım ama nasıl özel IP alacağımı bilmiyorum. Eğer bilen biri varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim. play.***craft.net gibi bir IP almak istiyorum.

mciltrot34

International Rias Fanclup President
En iyi cevaplar
1
Nitrado, batıhost, axitr veya herhangi bir webhosting'den alabilirsin. Genellikle 20 TL civarı bir fiyatta oluyorlar :)

Enderiatus

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle bir alan adına sahip olman gerekir. Alan adınını aldıktan sonra Subdomain(veya bazı firmaların DNS seçeneği var) i sunucunun IP'sine yönlendirerek yapabilirsin..

Tovehi

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
mciltrot34 daha önce Nitrado'dan sunucu aldım ama öyle bir şey görmedim, nerede satıyorlar link atabilir misin?[DOUBLEPOST=1430927790,1430927740][/DOUBLEPOST]Enderiatus dostum diyelim ***craft.nitrado.net adresimizi aldık bunu aldıktan sonra ne yapmamız gerek biraz daha detaylı anlatabilir misin?

mciltrot34

International Rias Fanclup President
En iyi cevaplar
1
mciltrot34 daha önce Nitrado'dan sunucu aldım ama öyle bir şey görmedim, nerede satıyorlar link atabilir misin?[DOUBLEPOST=1430927790,1430927740][/DOUBLEPOST]Enderiatus dostum diyelim ***craft.nitrado.net adresimizi aldık bunu aldıktan sonra ne yapmamız gerek biraz daha detaylı anlatabilir misin?
Nitradoda alan adı bölümü var oradan alabilirsin.

Tovehi

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Teşekkür ederim.

Tovehi

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Nitrado kadar kaliteli ama fiyatları çok pahalı olmayan bildiğin başka Hosting var mı? (Müşteri hizmeti, kullanımı vb. Nitrado gibi.)