[Soru] Kazananı Belirleme

UndisputedMaster

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar ben bir harita hazırlıyorum da bu haritada kazananı belirlemek için bir sistem yapıcam ama nasıl yapacağımı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

mesela şöyle düşünün tnt run oyununu herkes bilir orada sona kalan kazanıyordu işte ben bu sistemi nasıl modsuz ve pluginsiz yaparım onu soruyorum

hee bu arada yukarıdaki sadece bir örnek

Son düzenleme:

AkanCe

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
/give name 137
Aç ve içine /say @p Kazandı :)
GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

UndisputedMaster

Marangoz
En iyi cevaplar
0
/give name 137
Aç ve içine /say @p Kazandı :)
yav yeter akance öbür konudada aynısını yaptın bilmiyosan sus ben sana ondan bahsetmiyom 100 oldu yeter

ben şundan bahseiyom mesela oyunda beş kişi var 4 ü öldü o son kalan kişinin kazandığını nasıl anlıyoruz

AkanCe

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
yav yeter akance öbür konudada aynısını yaptın bilmiyosan sus ben sana ondan bahsetmiyom 100 oldu yeter

ben şundan bahseiyom mesela oyunda beş kişi var 4 ü öldü o son kalan kişinin kazandığını nasıl anlıyoruz
Aynı konuyu açmak Ban sebebi

UndisputedMaster

Marangoz
En iyi cevaplar
0
ben onları biliyorum öyle değil mesela şöyle düşünün tnt run oyununu herkes bilir orada sona kalan kazanıyordu işte ben bu sistemi nasıl modsuz ve pluginsiz yaparım onu soruyorum

hee bu arada yukarıdaki sadece bir örnek​

Son düzenleme:

E4Batuhan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
kazanma başına oyunculara seviye verebilirsin mesela biri kazandığı zaman tepeden xp bottle düşer 5 levela ulaşan kazanır :

Kod:
/testfor @a[lm=5]
yaparsın ve önüne üçlü redstoneden koyup onun karşısına
Kod:
/tellraw @a {"text":"","color":"blue","extra":[{"selector":"@p"},{"text":" Oyunu Kazandi!"}]}
Seklinde Yapabilirsin denedim cok güzel ve hatasiz calisiyor anlamadıysan daha yardımcı olabileceğim bir ortamda yardım edebilirim

UndisputedMaster

Marangoz
En iyi cevaplar
0
kazanma başına oyunculara seviye verebilirsin mesela biri kazandığı zaman tepeden xp bottle düşer 5 levela ulaşan kazanır :

Kod:
/testfor @a[lm=5]
yaparsın ve önüne üçlü redstoneden koyup onun karşısına
Kod:
/tellraw @a {"text":"","color":"blue","extra":[{"selector":"@p"},{"text":" Oyunu Kazandi!"}]}
Seklinde Yapabilirsin denedim cok güzel ve hatasiz calisiyor anlamadıysan daha yardımcı olabileceğim bir ortamda yardım edebilirim
güzel fikir ama benim anlatmak istediğim bu değil benim anlatmak istediğin son kalan kişinin kazanması

Son düzenleme: