Sonvita KAPANDI | Rol Oyunu - Gerçek Hayat - Silahlar - Araçlar - Rebel,Polis,Sivil ve Fazlası !

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6

Merhaba insanlık,
IP ;
Website ; http://sonvita.weebly.com/
Forum ;
sonvitaforum.10tr.net
TS3; 78.143.39.103:16050
IP: sonvita.nitrado.net
Facebook ; www.facebook.com/sonvita
Başvuru Yap ; http://sonvita.weebly.com/ba351vuru.html
" Sunucu açıldı IP: sonvita.nitado.net"
Yeni sunucumuz olan sonvitanin ilk temellerini atmaya başladık bile.Sunucumuzda gerçek para kazanma gerçek savaşlar kısacası arma3"te olan tüm altis life oyunu Minecraft'a taşımış bulunmaktayız.Sunucumuzda ses efektleri silahlar 4 grup insanlar bulunmaktadır.Rol oyunu çerçevesinde başvuru ile sadece düzgün yazılan ve kibar kişileri seçmekteyiz.Eğer "Altis Life RPG" oynadıysanız bu oyunda kendinizi bir adım önde hissedebilirsiniz.Örneğin bir eroin içtiniz ve olanlar
Mesala bir banka soygununa gittiniz veya bir evin kapısını c4 ile kırmaya çalışıyorsunuz.Soygunun yapıldığı tüm ülke alarm sesini duyabilir.Polisler veya askerler olaya anında müdahele ile onlar ile çatışabilirsiniz rol çerçevesinde biliyorsunuzki öldürdüğünüz kişiler ile bağınız kopar.Sunucumuzda oynarken "TS3" adresimize gelmenizi önemle rica ediyoruz rpg odalarında kendi başınıza takılabilir, veya klanlara katılarak oyununu sürdürebilirsin.Eğer 5 kişi ve üstüyseniz Klan Bölgesi alabilirsiniz.Sunucumuzda "VIP" diye bir şey bulunmamaktadır sadece bağışcılar "Donator"lar bulunmaktadır.Donatorların tek özelliği eşyaları indirimli bir şekilde alabilmeleridir.Silahlarınıza optikler-aksesuarlar takabilirsiniz bir lazer kullanırsanız baktığınız yer kırmızı yün olmaktadır.Eğer bir mermi ile vurulupta ölmezseniz kanamanız başlar.Sunucumuzda herşeyi lisansını alarak yapabilirsiniz bir helikopter almak için ruhsatına sahip olmanız gerekmektedir.Bir demir kazmak işlemek için lisansına sahip olmalısınız.Polisler veya askerler sizi narkotik ekibi gibi bölgelerde basabilir ve lisanslarınıza bakabilirler.İstenilen herkesin envanterini görme yetkiniz bulunmaktadır.Rol çerçevesinde /depo , /çanta gibi komutlar "CommandLog"a girmektedir ve ban'ı 4 günden başlamaktadır.Meslek yapan insanları soyabilirsin veya soyuluyorsun polise ihbar atabilirsin ilan verebilirsin doktor çağırabilirsin.
Onaylananlar ;
Onaylanan kişilerin mail adreslerine cevapları gönderilir.
Resource Paketi ;

Siviller, Oyuna ilk geldiğinde paranızı kazanıp kendi emeğiniz ile oynadığınız kişilik bakımıdır.Siviller ailesi,çocukları üzerine yoğunlaşmış el emeği göz nuru diyerek kendini hayata adamış kişilerdir.Legal işler yaparak geçimini sağlayan kişilere sivil denir.

Polisler, Sadece belirli özen ile seçilen kişilerdir.Polis olmak için başvuru formunu buradan şimdiden doldurabilirsiniz.Polisler olaylara gaz istasyonu soygunlarına veya ihbarlara müdahale eden kişiliklerdir.Polis olmak büyük bir olgunluk ve görev ister.

' Emir Komuta Zinciri '
Emniyet Genel Müdürü
Emniyet Amiri
P.Ö.H Baş Komiser
Baş Komiser
Komiser
Komiser Yardımcısı
Kıdemli Polis
Baş Polis Memuru
Polis Memuru

" Polis Başvurusu "
Ad, Soy :
[+15]Yaş :
Ts3 Kullanma :
Mesajın :

Rebeller, İnsanları katlederler ve polisler ile askerler arasında hiçbir bağ yoktur.İllegal işler yaparlar silah kaçakçılığı, eroin gibi malzemelere yol açarlar.Ülkemiz için en büyük tehdit onlardır rebeller rol oyunu çerçevesinde insanları soyarlar illegal işlere bulaşarak oyunun zevkini değiştiren kişilerdir.

Askerler, İnsanların en büyük koruyucularıdır büyük operasyonlarda termal yetki onlardadır.Polise geri çekil emri verebilir merkez bankası soyguna sadece asker sınıfı gitmektedir askerlerin eşyaları yere düşmemektedir bunlara polislerde dağildir.Askerlere ihbar atamazsınız gerektiğinde sizi bulurlar.
" Asker Başvurusu "
Ad, Soy :
[+16]Yaş :
Ts3 Kullanma :
Mesajın :
Aim Becerisi:

Kısacası oyunda sizlere yardımcı olacak komutlar.​
  • "!" Konuşma başına ünlem koyarsanız tüm dünyada duyulur​
  • Normal konuşursanız sadece 80 blok ötesi sizi duyabilir rollerde dikkatli olunuz​
  • "?" Konuşma başına soru işareti koyarsanız bir soru sorarsınız​
  • "/yardim <mesaj>" yazarak kişilerden yardım alabilirsin​
  • "/sa <player>" yazarsanız oyuncuya "Selamın Aleyküm" demiş olursunuz​
  • "/as <player>" yazarak sana yazanlara cevap verebilirsin​
  • "/satilik" Komutunu yazarak sattığın eşyayı belirtebilirsin​
  • Polisler aradığı karalistedeki kişileri "/araniyor" yazarak belirtmelidir​
  • Soyuluyorsunuz ve yardım istiyorsunuz /polisyardim <mesaj> şeklinde yer bildirimi ve sıkıntıyı dile getirebilirsiniz​
  • Kişiye 80 blok yaklaşınca "tsk <isim>" yazarsanız kişiye otomatik teslim ol uyarisi verirsiniz.​
  • Tamamen gerçekci rol ortamı ve özenli olgun seçilmiş kişiler unutmayınki minecrafta yaş sınırı diye bir şey yok.​
  • Öldüğünüz zaman hastanede 1 dakika boyunca beklersiniz​
  • birçok ilan ve ihbar sistemi​
  • Oyuna girince sizin ile konuşan eğitim veren sounds​
  • Eroin, Esrar , Kokain gibi malzemeleri içebilme ve ses !​
  • Topla , İşle , Sat Mantığında meslekler !​
  • Helikopter ve Araçlar​
  • Askerler ve Polisler​
  • Arma 3 ile aynı ekipmanlar ve silahlar !​
  • Gece görüşlü gözlük !​
  • En gerçekçi silahlar​
  • Kanama ve Susuzluk sistemi !​
  • Open world dev gibi harita !​
  • Websitesi üzerinden harita ve markerler​
  • Daha sayılamayan birçok özellik için Sonvita​
Website üzerinden tüm silahları ve özelliklerini görebilirsiniz.

Bağışcılar ve özelliklerini website veya buradan görebilirsiniz.

Son düzenleme:

Prefer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
" Polis Başvurusu "
Ad, Soy : Mehmet Emin Bektaş
[+15]Yaş : 16
Ts3 Kullanma : Kullanıyorum
Y. Şehir : İstanbul / Başakşehir
Mesajın : Çok iyi memur olurum haftasonları full haftaiçi 6-7 saat oyundayım benden korksunlar hiç affetmem bonz monz ...

Soprano

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başvuruma gelen cevap için yazdığım email e ulaşamıyorum . Burdan bilgilendirirmisin ?
Başvuru adım - email'im ;
Twiddy
[email protected]

Edit ; İletişim için bir tane skype adresi koyabilirmisiniz ?

Forumİmamı

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
eski sunucu güzeldi ama insanı sunucudan soğutan "non-rp" ciler vardı umarım böyle olmaz başarılar :)

HuNtErDrAgOn977

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Doğac öçeki sw lerine olduğu gibi yine muhtesem bi proje olucanı düsünyorum arma3 gibi basarlıl olucak Eğer imkanınz vars kesinlkle basvurun Basvaru isalah kabül olur :)

-Shapkoontz

BowProDX

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Güzel Olucak Kesinlikle ... Yarını iple Çekiyorum !

-KaraSovalye [BowProDX]

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Arkadaşlar çok saçma başvurular geliyor özgeçmişini anlatıcaksınız yani karakterin neler yapacağı canlandıracağınız karakter yazıyorsunuz.Kısacası hayat hikayesi yazacaksınız bu sorulardan yararlanabilirsiniz.

Karakterimiz nerede dogdu ?
Karakterimiz aslen nereli ? Uzak bir yerse ve eger terk'etmisse, bunun bir nedeni var mi ?
Karakterimizin bir ilk adi, ve/veya soyadi var mi ?
Karakterimize verilmis olan bir lakap var mi ?
Karakterimizin bir ailesi ya da yakinlari var mi ?
Karakterimiz hangi dili konusmayi tercih ediyor ?
Karakterimizin konusmasinda bir tuhaflik var mi ? (Ornegin, "R"leri soyleyememe, kekemelik, vb.)
Karakterimiz Azeroth'taki macerasina neden, nasil ve ne icin basladi ?
Karakterimizin maceraya baslamadan once bir meslegi var miydi ?
Karakterimiz, neden oynadigi sinifi -class- secti ? Bununla ilgili bir bilgi var mi ?
Karakterimizin gorunusu nasil ? Goz rengi, sac rengi -eger varsa-, boyu, kilosu, ten rengi, vb. nasil ?
Karakterimizin bir inanci var mi ? Veya takip ettigi bir yol ?
Karakterimizin ruh hali nasil ? -Bu kisim, zaman icerisinde degistirilebilir-
Karakterimiz kanun ve kurallara bagli mi ?
Karakterimizin tanimadiklarina karsi tavri nasil ?