Sonoyuncu Skyblock Kod Gönderme Nasıl Yapılıyor?

onurs67

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sonoyuncu Skyblock Kod Gönderme Nasıl Yapılıyor? Bunu Bilen varsa Örnek olarak aşağıya Yorum Olarak Yazsın Acil!!!

Hetanekoq

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Biraz daha açıklar mısın konuyu ? "Sonoyuncu Skyblock Kod Gönderme" de nedir ?

onurs67

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yani SONOYUNCU NETWORKUNDE Skyblock a girmek için Hesapla Telefonu Birbirine Bağlamak Gerekiyor. /kod gönder (numara) yazıyorum.İşleminiz Gerçekleşiyor Diyo Daha Sonra Girdiğiniz Telefon Numarazı Geçersiz diyo bunu yapabilen varsa cevaplasın yardımcı olsun!

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Ben direkt girebildiğim için, doğal olarak şu kod gönderme olayını yapmadım daha önce.
İlk olarak şunu açıklamalıyım ki, Skyblock'ta telefon ile hesabınızı eşleştirme olayı daha düzgün bir oyun ortamı sağlamak amacıyla hile ve multi hesapları minimum düzeye çekmek için yapıldı. Keyfiyetten o kadar SMS parası ödemiyoruz yani.
Sorunun çözümüne gelecek olursak, telefon numarasının başına sıfır koyuyor isen koyma, koymuyor isen başına sıfır ekleyerek dene.
Sorunun çözülmez ise Skype: DonduranAtes ekleyip ona bildirin, sorun çözülür ise de bana buradan geri dönüş yaparsanız, telefon onay sistemine bir kod ekleyip başına sıfır koyulsa da koyulmasa da kabul edilebilir hale getireceğim.
İyi oyunlar dilerim...

XxRaticaLxX

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben direkt girebildiğim için, doğal olarak şu kod gönderme olayını yapmadım daha önce.
İlk olarak şunu açıklamalıyım ki, Skyblock'ta telefon ile hesabınızı eşleştirme olayı daha düzgün bir oyun ortamı sağlamak amacıyla hile ve multi hesapları minimum düzeye çekmek için yapıldı. Keyfiyetten o kadar SMS parası ödemiyoruz yani.
Sorunun çözümüne gelecek olursak, telefon numarasının başına sıfır koyuyor isen koyma, koymuyor isen başına sıfır ekleyerek dene.
Sorunun çözülmez ise Skype: DonduranAtes ekleyip ona bildirin, sorun çözülür ise de bana buradan geri dönüş yaparsanız, telefon onay sistemine bir kod ekleyip başına sıfır koyulsa da koyulmasa da kabul edilebilir hale getireceğim.
İyi oyunlar dilerim...
Abi ben önceki hesabımda bağlamıştım elimde başka numara yok o hesabın her şeyini unuttum . Yapıcak bişeyim yok . Ama girmeyi çok istiyorum lütfen bi yardım et Teşekkürler

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Abi ben önceki hesabımda bağlamıştım elimde başka numara yok o hesabın her şeyini unuttum . Yapıcak bişeyim yok . Ama girmeyi çok istiyorum lütfen bi yardım et Teşekkürler
Önceki hesap adını ve o hesaba kaydettiğin telefon numarasını bana özelden gönder, telefon numarası uyuşuyor ise yeni hesabına aktarırım.

XxRaticaLxX

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Önceki hesap adını ve o hesaba kaydettiğin telefon numarasını bana özelden gönder, telefon numarası uyuşuyor ise yeni hesabına aktarırım.
Abi hesabı bilsem ona girerdim Unuttum :/ herşeyini çok önceden kullanmıştım Sadece numaramı versem :D

enesarda

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beyler bendede başladi.2 hafta önce kuzenle onun telefon numarasiyla girdiğini gördüm.Eve gelince açtim sonoyuncu girdim telefon numarami /kod gönder 505***** diye girdim (* yi attim ama doğru yani) sonra girdiğiniz telefon numarasi geçerli değil dedi.Başina 0 koydum ayni.Eski telefonumda denedim ayni.Annemin babamin abimin telefondada ayni sonuç.Bizim bilgisayardami sorun var yoksa sonoyuncu serverindemi? @IRFN

kuheylans

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
abi skyblocka girmek için telefonla bir şey yapıyoruzya o paralımı

CrafterMan24

Arduino is my life :C
En iyi cevaplar
0
Beyler bendede başladi.2 hafta önce kuzenle onun telefon numarasiyla girdiğini gördüm.Eve gelince açtim sonoyuncu girdim telefon numarami /kod gönder 505***** diye girdim (* yi attim ama doğru yani) sonra girdiğiniz telefon numarasi geçerli değil dedi.Başina 0 koydum ayni.Eski telefonumda denedim ayni.Annemin babamin abimin telefondada ayni sonuç.Bizim bilgisayardami sorun var yoksa sonoyuncu serverindemi? @IRFN
Sende de mi aynı sorun? Ben de tek bende var sanıyordum...

davidsiwat

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar meraba ben sky block a /kod gönder 05********* yazıyorum telefon numarası hatalı diyor 5********* yazıyorum gene hatalı diyor yardım edermisiniz @IRFN

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Bu sorun baya yaygınlaştı sanırım. Bunu yönetimle bu akşam konuşup çözmeye çalışırım. Olmazsa SMS'ten ziyade ayrı bir sistem getiririz belki de...