Son oyuncu Faction sunucusu

xAlverStoke

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaslar konuyu nereye acacagimi bilemedim. Oncelikle kabul ediyorum sonoyuncu mineplex tarzı arcade sunucu. Ancak turkiye de kaliteli ve uzun ömürlü bur faction sunucusu gerekiyor. Siz ne düşünüyorsunuz. Sonoyuncu faction işine girmeli mi ?

@IRFN

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çünkü faction uzun ömürlü olmaz ve birçoğumuzun bakış açısına göre ram kaybından ötesi değildir. Bilemiyorum onlar ne düşünürler ancak, sıkıcılık ve banellikten ibarettir "factions"

xAlverStoke

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
@Ranork turkiye de cok buyuk bir kitle var. Bana gore sonoyuncu gibi köklü bir hub kaliteli bir sunucu acmali. Uzun ömürlü de olabilir. Degisik fikirler ile. Mesala her ay resetlenen konulu faction.

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
şahsen fation sadece ego tatmini için hilesini açıp adam kesenlerle dolu olan vip alıp ego tatmin eden kişilerden oluşup para kazanma amacı için lapisli faction kuran kişilerin yönettiği bir sunucu tarzı
eskiden hammadde - lapis gibi şeyler olmayıp sadece survivale klan zımbırtısı getirdiği halde eğlence için oynanan sunucu halince kalsaydı şuanda minigamesten bile daha fazla tutardı ama ne yazıkki millet factionu lapis kaz adam kes ego kas vip al adam ez admin ol para kazan tarzı bir hale dönüştürdü surum böyle olunca so yönetimi ne başlarında v3led ler ile uğraşmaya nede sürekli başında durup event yapmaya sorun dinlemeye vakit ayıracak kişiler değil ve açmamaları en doğru karar

Geleyepehele

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Faction tamamen gelir kaynağı,adamların para kazanmak zengin olmak gibi bi amaçları yok kaliteli bir ortam istiyorlar (bildiğim kadarıyla)
benim gibi ortalama sunucu sahipleri para için açabilir ama,büssürü para

xAlverStoke

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
@umut_ sanırım haklısın. Ama eski zamanlardaki lapissiz hammaddesiz Spawner bulmanin büyük nimet oldugu sunucular vardı. O zaman acmisti ömer ama bir sorun cikti ve kapandi.Vip almistim o sunucuda. Hatta o zamanlardan sonra ömer abiyle arkadaş gibi olmuştuk. Sonuç: faction son 2 yılda battı. Ancak tüm piyasayı cokertecek kaliteli bir sunucu gerekli. Aklı başında bir yönetim kadrosu ile gerçekten eğlenceli (0 hile) sunucu ortaya cikabilir

Geleyepehele

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
mineliyum var - normal para birimi faction gibi zımbırtılar yok survival kavim sistemli

@umut_ sanırım haklısın. Ama eski zamanlardaki lapissiz hammaddesiz Spawner bulmanin büyük nimet oldugu sunucular vardı. O zaman acmisti ömer ama bir sorun cikti ve kapandi.Vip almistim o sunucuda. Hatta o zamanlardan sonra ömer abiyle arkadaş gibi olmuştuk. Sonuç: faction son 2 yılda battı. Ancak tüm piyasayı cokertecek kaliteli bir sunucu gerekli. Aklı başında bir yönetim kadrosu ile gerçekten eğlenceli (0 hile) sunucu ortaya cikabilir

LordTs

Umut
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
OrizonTurk de oynamadıysanız faction yorumu yapmayın derim. Sunucu kaliteliyse factionda eğlenceli olur.

TURKCELL T40 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Enderiatus

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Orizon'un konusunada yazmıştım.Mesajlarımdan bakarsan sevinirim.Piyasa,çökertme felan..Geç onları artık unut.

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Çünkü faction uzun ömürlü olmaz ve birçoğumuzun bakış açısına göre ram kaybından ötesi değildir. Bilemiyorum onlar ne düşünürler ancak, sıkıcılık ve banellikten ibarettir "factions"
Survival'ın takımlı versiyonu gibi olsa güzel olur

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Yorumların geneli Factions'u kötülemiş de bence düzgün oynandığında RPG'ye benziyor ve gayet güzel oluyor, ama şöyle bir sorun var ki o da Türk oyuncu kitlesi.
Bu arada SO'da 6 ay önce falan faction sunucu vardı ^_^

xAlverStoke

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ama şöyle bir sorun var ki o da Türk oyuncu kitlesi.
Bu arada SO'da 6 ay önce falan faction sunucu vardı ^_^

So birkac kez denedi. Ama sanırım ugrasmak istemediler. Cunku gerçekten oyuncu kitlesi cok farkli. (Atmin abe adam itemimi caldi acil yardm pls) gibi yüzlercesi var malesef.

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@Ranork turkiye de cok buyuk bir kitle var. Bana gore sonoyuncu gibi köklü bir hub kaliteli bir sunucu acmali. Uzun ömürlü de olabilir. Degisik fikirler ile. Mesala her ay resetlenen konulu faction.
Bak kardeşim şöyle anlatayım, bir factions veya survival demek oyuncuların mümkün olduğunca özgür olması demek. Birçoğunuzun bildiği üzeri worldün kısıtlanmasından oyuncular hoşlanmaz. World büyüdükçe sunucunun ağırlığıda artar. Yani oyuncu sayısı arttıkça kullanılan cpu, hdd ve ram de çok hızlı bir şekilde artar. Yani şöyle özetleyeyim, bir arcade A sunucusunda 50 kişiyi rahatlıkla kaldırıyorken aynı A sunucusunda factionsda rahat rahat 20 kişi oynar. (Rakamlar örneklendirme içindir, sayı azken bukadar fark olmayacaktır.)

xAlverStoke

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bak kardeşim şöyle anlatayım, bir factions veya survival demek oyuncuların mümkün olduğunca özgür olması demek. Birçoğunuzun bildiği üzeri worldün kısıtlanmasından oyuncular hoşlanmaz. World büyüdükçe sunucunun ağırlığıda artar. Yani oyuncu sayısı arttıkça kullanılan cpu, hdd ve ram de çok hızlı bir şekilde artar. Yani şöyle özetleyeyim, bir arcade A sunucusunda 50 kişiyi rahatlıkla kaldırıyorken aynı A sunucusunda factionsda rahat rahat 20 kişi oynar. (Rakamlar örneklendirme içindir, sayı azken bukadar fark olmayacaktır.)
Sanırım haklısın. Tamam arkadaşlar kabul ettim sonoyuncu kalsin böyle.