1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.

Skin İSİMLERİ 56 Tane

Konusu 'Oyuncu Karakterleri (Skins)' forumundadır ve Fatih Karahasanoğlu tarafından 8 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. KaanTr61

KaanTr61 Sudan Çıkmış

o senin adınmı minecraftta bnimki KaanTr61 kendim tasarladım

2. Poyro

Poyro Kömür Madencisi

Minecraft:
    poyrazsivrikaya
    insan kendi skinini yapsa sorun yok ama üşeniyorlar işte :creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper:

3. KaanTr61

KaanTr61 Sudan Çıkmış

:D ayn biri onu hep kullanacak diye zaten bulup çalıyolar :D

4. MUHDE

MUHDE Elmas Madencisi

Bah bunlar yüzünden türkiye minecraftta batiyir

5. Poyro

Poyro Kömür Madencisi

Minecraft:
    poyrazsivrikaya
    aslında skinin lmasını bırak heralde mc oyuncularının yarısı crack oynuyor serverlere bakıyorum steve dolu

6. MUHDE

MUHDE Elmas Madencisi

Hani kendi uydurduğun kimseye ait olmayan nicki kullanırsın anlarımda başkasının premium hesabındaki nickiyle girmek nedir ?

7. KaanTr61

KaanTr61 Sudan Çıkmış

DeluxeFuzzion123 KaanTr61 Lordgames1000 rubenjimy23 JustinTorres67 thundergod4563 Arsus29 FlamingFury GitaraxD Salamanders95 DTkiddin Alkio PirateTinman adamjon858 deano14 juicemonk 5tsunami jlcompton89 crafter Auliox L_NK gawdofrofls ceetum Zenpod shred162 Supajin WhiteRailgun zacki03 tomray94 Tomi4D5 Legend_Gamer01 Myss04 Timoblitz tamer_gamer MeMo0o0o i_milek Yanks6 COLDPOP10 EnriqueIglesias jarhead4716 Enderb0ss341 _AzShadow_ _MrAnonymous Vaperous cheeps912 happy91 Tris1710 DAHASI YAKINDA.... ;)

8. Midoss

Midoss Obsidyen Madencisi

Devam et adamların parayla aldığı hesabı kullan (çalmış olursun) ve adamın hakkini ye

Tapatalk ile gönderildi

9. umvo

umvo Sudan Çıkmış

Kişiye özel skin yaparmısınız ..? :D

10. Poyro

Poyro Kömür Madencisi

Minecraft:
    poyrazsivrikaya
    Ben yaparım

Sayfayı Paylaş