Silahlı Hunger Games Sunucum Batıyor :/

ZsCraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Anlamıyorum Bu Oyuncuları Yav Hile Yasak Diyoruz Yakalıyoruz Banlıyoruz Yan Hesap Açıp Floodluyorlar
Anlamıyorum Bu Oyuncuları Yav Alım Yok Dediğim Halde Floodluyorlar
Anlamıyorum Bu Oyuncuları Yav İlgilenebildiğim Kadar İlgileniyorum İlgilenmiyorsun Diyorlar
Anlamıyorum Bu Oyuncuları Yav Sürekli Bir Öneri Yok Şunu Yap Yok Şunu İade Edermisin Felan Sinir Ediyorlar İyice
Anlamıyorum Bu Oyuncuları Yav Şuanda Küfürü Bile Serbest Yaptım Hileler Felan her şey Serbest Yaptım Hayla Şikayetçi Olan Var

Ne Yapıcam Bilemiyorum Birini Memnun Etsem Öteki Zırlıyor Sunucuda Adam Kalmadı Resmen :/

ZsCraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
önerilerinizi almak için yazdım

S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
Skriptim vardi onu kullanabilirsin alim var mi mesajlari icib

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
İlk Sunucunda Böyle Olmuştu Hatırlarsan Silahlı Enfeksiyon Sunucun Onunda İlk Açıldığında İlgisi Çoktu Sonradan Gelen Geçen Bırakmıştı 3-5 Kişi Duruyordu
Genelde Pvp Dayalı Sunucularda Sürekli Küfür - Hile - Argo - Spawm Tarzı Şeyler Görmek Çok yoğun Bu Devirde
Kendisi Hile Olanlar Bile Başkasına Kesilince " Hileni Kapat ******** " Tarzı Yorumlar Yapıyorlar Kendilerine Hile Kullanmadığını Kendsinin Hile Olduğunu Söyleyincede " Hile Kullanmıyorum ***** " Tarzı Yorumlar İle Karşılaşıyorsun
Birbirine Hile Kavgası Yapmalar Küfürler Admine Admin Bu Hile Demeler Falan Fln..
Sunucu Admini Her Hile Diyeni İnceliyor Bakıyor Hile Değil Diğerine Bakıyor Oda Değil Asıl Hile Olmayanlar Nooblar Tarafından Hile İftirası Yediğinden Durum Böyle Oluncada Adminlerin Her Hile Denilen Kişiyle İlgilenmediğinden ve Her İstenen Şeyin Sunucudaki Neredeyse Herkesin Sorduğundan Bir Adamın 50 Sorusuna Cevap Veripte 51. Sorusuna AKF Olsun Yada Sinirden Cvp Vermesin " Admin İlgisiz *** " Gibi Şeylerde Spamladıklarından Hile Kullanmayanların %90 Inın Hile Kullananlar Yüzünden Oyundan Soğuduğundan Sunucunun Azaldığından VS VS VS ...
Yüzlerce Sebep Sunucunu Değil Oyuncu Kitlesini Suçlamalısın Bir Durumdan Sonra

ZsCraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Skriptim vardi onu kullanabilirsin alim var mi mesajlari icib

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
yok onu hallediyorumda adamların yapmadığı kalmı
İlk Sunucunda Böyle Olmuştu Hatırlarsan Silahlı Enfeksiyon Sunucun Onunda İlk Açıldığında İlgisi Çoktu Sonradan Gelen Geçen Bırakmıştı 3-5 Kişi Duruyordu
Genelde Pvp Dayalı Sunucularda Sürekli Küfür - Hile - Argo - Spawm Tarzı Şeyler Görmek Çok yoğun Bu Devirde
Kendisi Hile Olanlar Bile Başkasına Kesilince " Hileni Kapat ******** " Tarzı Yorumlar Yapıyorlar Kendilerine Hile Kullanmadığını Kendsinin Hile Olduğunu Söyleyincede " Hile Kullanmıyorum ***** " Tarzı Yorumlar İle Karşılaşıyorsun
Birbirine Hile Kavgası Yapmalar Küfürler Admine Admin Bu Hile Demeler Falan Fln..
Sunucu Admini Her Hile Diyeni İnceliyor Bakıyor Hile Değil Diğerine Bakıyor Oda Değil Asıl Hile Olmayanlar Nooblar Tarafından Hile İftirası Yediğinden Durum Böyle Oluncada Adminlerin Her Hile Denilen Kişiyle İlgilenmediğinden ve Her İstenen Şeyin Sunucudaki Neredeyse Herkesin Sorduğundan Bir Adamın 50 Sorusuna Cevap Veripte 51. Sorusuna AKF Olsun Yada Sinirden Cvp Vermesin " Admin İlgisiz *** " Gibi Şeylerde Spamladıklarından Hile Kullanmayanların %90 Inın Hile Kullananlar Yüzünden Oyundan Soğuduğundan Sunucunun Azaldığından VS VS VS ...
Yüzlerce Sebep Sunucunu Değil Oyuncu Kitlesini Suçlamalısın Bir Durumdan Sonra
Kesinlikle Öyle ! Ama Yapabileceğimde Bir Şeyde Yok Sorunda Orda Ne Yapam Sunucuyu Kapatam mı :/
yoksa 21 günü boş boş oynayanlar geçirsinler mi

umut_

En iyi cevaplar
0
yok onu hallediyorumda adamların yapmadığı kalmı

Kesinlikle Öyle ! Ama Yapabileceğimde Bir Şeyde Yok Sorunda Orda Ne Yapam Sunucuyu Kapatam mı :/
4-5 Güne Yeni Bir Sunucu Hazırlarsan Yeni Sunucu Açabilirsin Eğer Vip Satışın Falan Yoksa Veya Vipler Orada Oynarlarsa Değiştirebilirsin

ZsCraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
4-5 Güne Yeni Bir Sunucu Hazırlarsan Yeni Sunucu Açabilirsin Eğer Vip Satışın Falan Yoksa Veya Vipler Orada Oynarlarsa Değiştirebilirsin
vip alan yok :/

CrafterMan24

Arduino is my life :C
En iyi cevaplar
0
Silahlı hunger games mi dedin? Konuyu verir misin?

umut_

En iyi cevaplar
0

ZsCraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
yasak mı bilmiyorum ama yasaksa kaldırırım
ip: zscraft.nitrado.net

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Silahlı denemen güzel olmuş açıkcası. Bir zamanlar galaxy games yapmıştım uçmalı kaçmalı death match. Hile engeli pluginleri yükleyip silahlar ile bağdaştırmalısın. Biraz internette araştır zaten onların bağlanma yöntemlerini bulacaksın. Spam içinde authme den ip ile max 1-2 hesap açılmasını sağlayabilirsin.

CrafterMan24

Arduino is my life :C
En iyi cevaplar
0
Silahlı denemen güzel olmuş açıkcası. Bir zamanlar galaxy games yapmıştım uçmalı kaçmalı death match. Hile engeli pluginleri yükleyip silahlar ile bağdaştırmalısın. Biraz internette araştır zaten onların bağlanma yöntemlerini bulacaksın. Spam içinde authme den ip ile max 1-2 hesap açılmasını sağlayabilirsin.
@Ranork önemli bir sorum olacaktı aslında. Benim de silahlı hunger games projem var uzun süredir. Local serverde testlerini yapıp sunucuya yükleyeceğim. Şu anda silahların cheste gelmesini özel olarak modifiye edilmiş bir hg pluginiyle yapıyorum. Bunu kendim nasıl yaparım. Yani crackshot silahlarının hg chestlerine gelmesi.

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@Ranork önemli bir sorum olacaktı aslında. Benim de silahlı hunger games projem var uzun süredir. Local serverde testlerini yapıp sunucuya yükleyeceğim. Şu anda silahların cheste gelmesini özel olarak modifiye edilmiş bir hg pluginiyle yapıyorum. Bunu kendim nasıl yaparım. Yani crackshot silahlarının hg chestlerine gelmesi.
Crackshot ı tam olarak bilmiyorum. Eğer silah özelliklerini isminden alıyorsa skript ile chestlere oto doldurması için bi kod yazabilirsin. Bukkit/Skript forumunu bi araştır.