Serverlerdeki Hile Sorunu ...

Dragon_sf_7

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar benim bi serverim bulunmakta. Serverdeki Hacklerin Haddi Hesabı yok birini banlıyorum diyeri geliyo onu banlıyorum diyeri... Bide son zamanlarda tek atma hilesi bile çıkmış onada rastladım allaha şükür o karşıma çıkmadı serverimde . Ama başka serverlerde onu kullananları bile gördüm . 1.8 çıkar dedik hileler gider dedik yine aynı sonuç. Serverimi arkadaşlarla uzun uğraşlar sonu 1.8 e güncelledik. Ama serverimizin favori oyuncuları skypeden yine şikayet etmeye başladı. 1.8 de bile hile kullanan çok youtubeden araştırdım filan ***** v.10 varmış ***** engelleniyo diye biliyorum bu konuda yapabilceginiz bir şey varsa yardım ederseniz sevinirim hileler yüzünden çok oyuncu kaybettik. Bu hileleri önlicek herhangi bir plguni filan varsa söylerseniz sevinirim .
İYİ FORUMLAR :)

SametXcraft

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Öncellikle , Hile her oyunda mevcut olan bir şey maalesef , ve biz türk oyuncular olarak çok fazla hile kullanan bi toplumuz Açıkçası, Bu yüzden her nekadar fix yerse yesin hileler , bi şekilde yenisi çıkıyor yada başka yöntemler çıkıyor , buyüzden işin zor açıkçası.

Kaan316

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
tek atmamı .D yok daha neler artık god mode cıkar yakında

furkan1461

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Serverdaki hile sorunlarının %97'sini önleyen AntiCheat Plugini mevcuttur. Eğer madenler için X-Ray'danda korkuyorsan Halisülayson Plugin'i de vardır. İyi Günler :)

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncellikle , Hile her oyunda mevcut olan bir şey maalesef , ve biz türk oyuncular olarak çok fazla hile kullanan bi toplumuz Açıkçası, Bu yüzden her nekadar fix yerse yesin hileler , bi şekilde yenisi çıkıyor yada başka yöntemler çıkıyor , buyüzden işin zor açıkçası.
Lan millete yanlış yalan bilgiler verip durma mcin en güçlü hacki bile anti-hack pluginleri karşısında bir şey yapamıyor!

Arkadaşım çözümü var Anticheat gibi pluginleri indir Freecamda kırdıklarını zannederler ama kıramazlar sadece freecamda kendi başlarına yapabilirler. başka birşeyi etkilemez. Sadece onlar görür.

Anticheatı seçiyorsan buyur link http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/anticheat/

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Anticheat yenine NocheatPlus kullan daha etkilidir...

CubeSword

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Anticheat gibi pluginler düzgün ayarlandığında büyük oranda engelliyor fakat hile yapan güruh bunları engellemeye çalışanın onlarca katı olduğu için ne yazık ki işin zor. Garanti yol serverı whitelist yapman. Kitle kalitesini arttırmak istersen premium açabilirsin. Normal oyuncu gibi davranan ama hile gördümü direk banlayan güvenilir (boşuna adam banlamasınlar diye) bir ekipte oldukça işini görecektir.

Rapizona

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Anticheat ve Nocheatplus hepsi yalan speedmine dolu her yer kill aura desen engellenilmiyor kill aura ve radar engellenemedikten sonra Anticheat de yalan Nocheatplus ta.