Serverimde Orman Açamiyorum

BERKKORKMAZ

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
iyi günler hayırlı bayramlar;
Minecraft serverimde /mv create world normal komutu ile baska bir dunya olusturdum warp orman olarak warp attım basesini yaptım fakat ormanda olanların nicki sarı renkte gözüküyor ve ormanda admin olmayan playerler ne blok kolabiliyor ne blok kırabiliyor ve f claim yapan klanların arsasını admin bile kıramıyor ve klan baskanı bile blok koyamiyor + pvp kapalı orman nasıl oluşturabilirim lütfen yardımcı olurmusunuz birde arena yapmak istiyorum bos bir araziye kurdum pvp açık wg de kapalı değil paneldende acık ama factions hatası veriyor burda pvp nasıl açabilirim bu konudada yardımcı olurmusunuz teşekkürler iyi günler...

BERKKORKMAZ

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Groupmanager > ilk worldun adı > groups.yml'yi alıp groupmanager > world'deki groups'u silip groupmanager > ilkworldunadı > groups.yml'yi atıyoruz. İşimiz bitiyor iyi oyunlar.
çok teşekkür ederim oldu fakat pvp açık değil ama panelden pvp açık faction bisiler dior klan kurup enemy atıcaksında pvp yapıcaksın yani :(

BERKKORKMAZ

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yok onun da çözümü var. Factions > conf.json > orda
"disablePVPBetweenNeutralFactions": true,
"disablePVPForFactionlessPlayers": true,

Yazar onu ;

"disablePVPBetweenNeutralFactions": false,
"disablePVPForFactionlessPlayers": false,
Yaparsan klan olmadan ve enemy atmadan da öldürebilirler iyi forumlar. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana (:
tamam oldu teşekkürler