Server slotu artırma...

Kartila7

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar ben deniz
sizler için kullandıgım bi olayı bahsedecem
nitrado da bi açık diger hostingleri bilmiyorum neyse konuya geçeyim

öncelikle olay şu serverinize sınırsız oyuncu sokabiliyorsunuz ve bunu bi çok kişi bildigine inanıyorum ama bi konu görmedigim için paylaşıyorum
konuyu nitrado üzerinden anlatıcam
şimdi bi sv aldık benim tavsiyem 4 kişilik 6 gb :D
sonra svyi kurduk mesela survival
kurduk her şey hazır svyi açacaz
aa dogru ya sv 4 kişilik işte tam burda bu olay devreye giriyo hemen giriyosunuz group menagera oyuncular bölümüne geliyosunuz ve yeni bir perm ekliyosunuz o permde şu:

- essentials.joinfullserver

bunu yazdıktan sonra bi reload atın ve ardından bungecood uda svye baglayıp ordanda max player ve tab sieze yi istediginiz bi sayı yapın
ve hobaa sv artık sınırsız kişi :D
bu bugu nitrado farkederse banlayabilir o yüzden önerim nitradoya hiç ticket felan atmayın bizimkini fark etmediler kaç ay
ticket atmış bizim arkadaş onun sayesinde fark edebildiler.

umarım yararlı olur umarım saygılı yorumlar yaparsınız.

OsmanliMC

OsmanliMC Returning.
En iyi cevaplar
0
Bu Bug Çalışır Fakat Bi Süre Sonra Sunucu Kendi Kendine Res'ler Bunun Sebebi Korumasının Olmasıdır Eğer Sunucu Üyeleriniz Res Attığında Bidaha Girebilirse Sonsuza Dek Çalışır.

Pro0p

Survival SonGazi !
En iyi cevaplar
0
Nitradonun Gerçek Bir Bugu Daha Var.
Ve Bu Yasal Olarak Yasak.
Özet Geçiyim ;

Reset Tuşunu Buga Soktuğunuzda Sunucuda Buga Giricektir.
Yani FullJoin Gibi Saçma Yönetmler Stabil Deildir.

Kartila7

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bu Bug Çalışır Fakat Bi Süre Sonra Sunucu Kendi Kendine Res'ler Bunun Sebebi Korumasının Olmasıdır Eğer Sunucu Üyeleriniz Res Attığında Bidaha Girebilirse Sonsuza Dek Çalışır.
şöyle bişi var sv yaklaşık 4 ay oldu 1 kere res attı kendine oda yanlış pl atmışım yanlışlıkla

SlayerR

Toss a coin to your Witcher
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
15
Ruh hali
Böyle şeyler yasal olarakta yasak.Nitrado sunucu sözleşmesinde de mevcut.Dinimizce de haramdır heralde.O adamlar para verip VDS alıyor.Slot alanlar aptalmı ?

Kartila7

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Böyle şeyler yasal olarakta yasak.Nitrado sunucu sözleşmesinde de mevcut.Dinimizce de haramdır heralde.O adamlar para verip VDS alıyor.Slot alanlar aptalmı ?
sana şöyle anlatıyım ben bi çok oyunda sv açmış bi insanım ve ilk defa bi oyunda slotlu server satan bi bilişim gördüm saten nitradonun sayesinde mta falan filan gibi svlerdede bu artı çok aptalca bi iş

Emre

JAVA <3
En iyi cevaplar
0
Bunu yapmak yerine karahanın yazdığı bir plugin vardı glideslot adında onu kullanırsanız daha mantıklı olur :) Fakat yinede böle şeyler yapmanızı tavsiye etmem

srbrine

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
1)bungecood ney ?
2)axitr de çalışırmı

Faunne

Team Fergus
En iyi cevaplar
0
Bu tarz sunucular tespit edildiğinde, sunucuları kapanıp hesabındaki kredilerle birlikte hesabını siliyorlar.

Kartila7

Marangoz
En iyi cevaplar
0
axitr hiçbirşeye dikkat etmiyor yapsam farkederlermi acaba abartısız :D
axitr de farkediyomu bilmiyomda nitradoya ticket atmasak svye bakın diye adamlar bi ömür farketmezdi yani ki axitrdede senin svne girip bakacagını sanmıyorum

1)bungecood ney ?
2)axitr de çalışırmı
bungeecoord hub svlerde serverleri birbirine baglamak için kullanılır ve lobi svsinde bagladıgın svlerin slotuna göre kendin slot belirlersin ama biz bunu tek svde yapıp slot belirlicez ki girişte 20/4 diye gözükmesin

A

Axitr direk çöker. Ama fakeslot bugu yapani sdirek nitradoya ticketlerim haberiniz olsun. Biri 2000 liraya makine aliyor siz 10 liraya hak yiyorsunuz..
böyle bi bugu oyuncuların anlayabilecegini sanmıyorum

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
axitr de farkediyomu bilmiyomda nitradoya ticket atmasak svye bakın diye adamlar bi ömür farketmezdi yani ki axitrdede senin svne girip bakacagını sanmıyorum

bungeecoord hub svlerde serverleri birbirine baglamak için kullanılır ve lobi svsinde bagladıgın svlerin slotuna göre kendin slot belirlersin ama biz bunu tek svde yapıp slot belirlicez ki girişte 20/4 diye gözükmesin

böyle bi bugu oyuncuların anlayabilecegini sanmıyorum
/list ile bal gibide anlarlar.

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
Essentials cryptlenmiştir. Açıp değiştiremezsin.