Server Planım /Ekonomi/Tarım/Pahalı Hayat/Lapis Yok/Farklı Eventler/

ByClearBy

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle eskilere dönelim.Eskiden Faction vb yoktu emek serverlerde oynar vakit geçirirdik.Oto kaktüs binaları yapar satar item alır satardık vb zengin olurduk.
İşte bu yüzden Ekonomiyi düşündüm tabii ki markete satmıyacaksınız sell hand komutu ile satacaksınız
Tarım dediğimde Otokaktüs,Şeker kamışı tarlaları Yapıp arsayı satıp para kazanabilirsiniz.Pahalı hayat dememin sebebine gelirsek Bunları yaparken paranızda gidecek parada kazanacaksınız fakat bunlar o kadar kolay olmayacak.
Farklı eventler olarak farklı farklı çeşit çeşit event sistemi düşündüm.
Hikayeyi kısa tuttum.Sebebi ise şu an yapmam gereken çok iş var gerçektende... Ama beğenirseniz bu planımı hayata geçirip sunucu tanıtımları kısmında tanıtacağım :)

acrossfire

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
büyük yaş kitlesine uygun bir server düşünmüşsün. küçüklerine eline ver kazmayı lapisi kazsın başka birey umurunda değil

gördüğüm kadarıyla da büyük yaştaki kişilerde premium var premium serverde takılıyorlar benim gibi

böyle çok server açıp kapatan oldu ama istersen şansını bi dene :)

not : açarsan ilgimi çeker gelebilirim meraktan :D

ByClearBy

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
büyük yaş kitlesine uygun bir server düşünmüşsün. küçüklerine eline ver kazmayı lapisi kazsın başka birey umurunda değil

gördüğüm kadarıyla da büyük yaştaki kişilerde premium var premium serverde takılıyorlar benim gibi

böyle çok server açıp kapatan oldu ama istersen şansını bi dene :)

not : açarsan ilgimi çeker gelebilirim meraktan :D
Fikrim böyle sizinde fikirlerinizi alıcam zaten 500 kisilik bir serverde bende ekonomi oynuyordum adam hub yaptı faction 80-90 kişiydi şimdi 70 i geçmiyor :)[DOUBLEPOST=1441118639,1441118609][/DOUBLEPOST]
Hemen yap yoksa vururum.
Senide Yetkililer arasında görmek isterim deli yürek :D

SüperAhmet

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Fikrim böyle sizinde fikirlerinizi alıcam zaten 500 kisilik bir serverde bende ekonomi oynuyordum adam hub yaptı faction 80-90 kişiydi şimdi 70 i geçmiyor :)[DOUBLEPOST=1441118639,1441118609][/DOUBLEPOST]
Senide Yetkililer arasında görmek isterim deli yürek :D
Pek bilgim yok adminlikle felan :S anca modun modu olurum ok?

acrossfire

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
1 server vardı küçük yaşta anancı abileri banlıyodu gördüğü gibi vipde satmıyodu bağışlarla 6 ay geçindi 30tl bağış yapmıştım =) öyle bi kitle olursa ayrılmama serverden :D

ByClearBy

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
1 server vardı küçük yaşta anancı *****leri banlıyodu gördüğü gibi vipde satmıyodu bağışlarla 6 ay geçindi 30tl bağış yapmıştım =) öyle bi kitle olursa ayrılmama serverden :D
Öncelikle Bağış konusuna gelelim Kimseden bağış istemem çünkü Geçenlerde bir servere bağış yaptım adam paraları bulunca tabi 2-3 kişiden serveri kapattı
Şimdi banada bağış yapacak ciddi biri olsa bile kabul etmem sebebi ise maddi sıkıntım olur kapatmak zorunda kalırım diye(Kapatmıyacağım)
Küfür Konusuna gelirsek Bir plugin ile halledebiliriz o* vb küfürleri birde vip konusuna gelirsek vipler fazla ayrıcalıklı olmayacak dostum :)

acrossfire

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Bağış konusuna gelelim Kimseden bağış istemem çünkü Geçenlerde bir servere bağış yaptım adam paraları bulunca tabi 2-3 kişiden serveri kapattı
Şimdi banada bağış yapacak ciddi biri olsa bile kabul etmem sebebi ise maddi sıkıntım olur kapatmak zorunda kalırım diye(Kapatmıyacağım)
Küfür Konusuna gelirsek Bir plugin ile halledebiliriz o* vb küfürleri birde vip konusuna gelirsek vipler fazla ayrıcalıklı olmayacak dostum :)
söyle bir şey var bi para verip hayvan gibi item almak var birde sevdiğin serverde daha fazla oynamak için para vermek. 2. daha manevi bence =)