Server açıcam ama aklıma takılan 1-2 sorun var

gogorec

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaslar ben Faction server açmayı düsündüm eskiden yani 1sene önce açmıstım ama ilk serverim olduğu için acemice oldu ve kapatmak zorunda kaldım bu sefer hedefim büyük ama aklıma takılan sorular var bu sorular ;
1- Serverda buglar olurmu ve ne gibi buglar var bunları nasıl çözebiliriz veya önerdiğiniz bu plugin isinden anlayan varmı ben kurulumu yaparım bugları fixlerim tertemiz kaliteli paket hazırlarım diyen gönüllü veya ücretle yapan varmı ?

2- Server açarken neye dikkat edilmeli ?

bu 2sorumu cevaplayan arkadaslara tessekür ederim iyi forumlar..

EĞER KONUYU YANLIS YERDE AÇTIYSAM FORUM MODLARININ OLMASI GEREKEN YERE KONUYU TASIMASINI ARZ EDERİM.

RepublicanSensei

ˢᵖᶤᵍᵒᵗ ᵈᵉᵛᵉˡᵒᵖᵉʳ
En iyi cevaplar
0
1- tabii ki buglar olur bunları zamanla çözersin, birisine eklenti paketi yaptırcaksan YAPTIRMA kendin öğren çünkü sürekli birisine ihtiyaç duyarsın.
2- Türkiye'deki META çok önemli. Yani ülkede kim ne oynuyor? Oyuncular ne bekliyor bir sunucudan gibisinden...

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Factions açma. Kusura bakmada factions açarsan ne kaliteli oyuncun olur nede bişeyler öğrenirsin. Farklı şeyler deneyerek başla, ne bileyim en azından hunger games falan açmayı dene. En azından hazıra alışmamayı öğrenirsin. Benim youtube kanalımda dahil birçok yerde anlatımlar var zaten. Vaktini ayır, kaliteli bişeyler yap.

Buglarıda denemeden bilemezsin. Tanıdığın insanları sunucuna al oynat, bugları görürsün. Fixleyemezsen beni ekle skype dan yardımcı olurum.

Youtube: www.youtube.com/ranorkk

gogorec

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Factions açma. Kusura bakmada factions açarsan ne kaliteli oyuncun olur nede bişeyler öğrenirsin. Farklı şeyler deneyerek başla, ne bileyim en azından hunger games falan açmayı dene. En azından hazıra alışmamayı öğrenirsin. Benim youtube kanalımda dahil birçok yerde anlatımlar var zaten. Vaktini ayır, kaliteli bişeyler yap.

Buglarıda denemeden bilemezsin. Tanıdığın insanları sunucuna al oynat, bugları görürsün. Fixleyemezsen beni ekle skype dan yardımcı olurum.

Youtube: www.youtube.com/ranorkk
tessekürler :)