|SAYKO-PVP| 1.8.X | 7/24 Online >> Yeni Açıldık | BATTLEGROUNDS Tarzı |

Sunucunun geleceği hakkında düşünceleriniz nelerdir ?

• Gayet güzel bir sunucu gelişebilir :)

• Sunucu daki eksikler kapatılırsa çok daha iyi olur :)

• Sunucunun hiçbir şekilde geleceği yok çok kötü :(

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

amadda

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Öncelikle merhaba,
Sunucunuz'da oynamadım fakat şunu rahatlıkla söyleyebilirim;
Sunucunuz'da acilen yetkili değişimi gerekmekte, size tavsiyem forumdan alın yapın.
Forumda kaliteli iş yapabilen yetkililer var, fakat hazırlayacağınız form çok kapsamlı olmalı,
yani hemen ad,soyad,yaş,skype yazarak form hazırlamayın, detaya inmekten korkmayın.
Ne kadar detaylı bir form hazırlarsanız, yetkili adayını o kadar iyi tanırsınız.
Kısaca: Kimsenin 2-3 kelime ile doldurabileceği form hazırlamayın.
Başarılar...
Yorumunuz için teşşekkürler sizin gibi insanlara çok ihtiyacımız var sunucumuz hub'a geçmek üzere alımlar 1-2 hafta içinde gerçekleşecek :)

_Broken_

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server Tamamen Berbat Yetkililer Hiç Ve Hiç İlgilenmiyor + Hackleri Banlamıyorlar

amadda

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Server Tamamen Berbat Yetkililer Hiç Ve Hiç İlgilenmiyor + Hackleri Banlamıyorlar
Sunucumuzda hile olmayan insanlara hile diyorsunuz adam sizi öldürünce hile hemen adam hile ise banlarız biz o konuda sıkıntınız olmasın fakat yetkili ilgisi konusunda %100 haklısınız en yakın zamanda yetkili değişikliğine gidilecek :)

CeydaPlayz

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Oyunda Yetki Verebiliyormusun ? Yani Alım Varmı ? Eğer Var İse Ve Moderator Veya Admin Arıyorsan Olabilirim.
Bilgi İşine Gelirsek Server Açmıştım 1 kere Admin Koumtları Biliyorum Yani :D Karar Senin Skype Sorar isen Atarım