Saf Hayatta Kalma Sunucusu

Drowhake

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Selamlar forum üyeleri, yazın sonlarına doğru başlıkta yazdığım gibi bir sunucu açmayı planlıyorum. şu an çok fazla fikir var aklımda fakat bunları paylaşmak istemiyorum, süpriz olursa daha çok ilgi geleceğini düşünüyorum. Bunun dışında ortaçağ temalı içinde hafif RPG içeriği bulunan bir sunucuya ne eklenmesi sizin hoşunuza gider? Oyuncu olarak neyin eklenmesinden memnun kalırsınız?

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
build mekaniğinin geliştirilmesi hazır duvarlar gibi

Drowhake

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
build mekaniğinin geliştirilmesi hazır duvarlar gibi
Bilgin var mı bilmiyorum ama fazla eklenti eklemeyi düşünmüyorum, hangi sürümde açmalıyım en güncel sürümde açmayı tercih ederim ama sunucu dosyaları hakkında bilgim yok.

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bilgin var mı bilmiyorum ama fazla eklenti eklemeyi düşünmüyorum, hangi sürümde açmalıyım en güncel sürümde açmayı tercih ederim ama sunucu dosyaları hakkında bilgim yok.
bu kadar acemilikle açmanı pek önermem :/

Drowhake

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
bu kadar acemilikle açmanı pek önermem :/

Herkes öğrenmeye bir yerden başlıyor. Öğrenirim yazın 1.5 ay kadar internet bağlantım olacak yurtdışında olacağım orada bol bol öğrenir kendimi hazırlarım sıkıntı olmaz yani.

Ali_TR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Saf olarak açacaksan son sürümlerde açmanı öneririm.

Zergi

ingilizce havalı söz ;D
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bana göre gerçekçilik ön platformda!

Drowhake

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bana göre gerçekçilik ön platformda!
Gerçekçilik ön ''planda'' derken neyi kastettiniz? Yani oyun survival tarzını mı daha öne çıkarsın, yoksa mesela düştüğümüzde bacağımız falan mı kırılsın?

Zergi

ingilizce havalı söz ;D
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gerçekçilik ön ''planda'' derken neyi kastettiniz? Yani oyun survival tarzını mı daha öne çıkarsın, yoksa mesela düştüğümüzde bacağımız falan mı kırılsın?
Gerçek hayat gibi olsun. Bende senin gibi bir proje kafamda tasalardım hadi hayırlısı!