Sadece Babİl // En Kapsamlı Hikayeli Türk Haritası

Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    298

ESer S.

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
katılımlar için teşekkürler[DOUBLEPOST=1371123436,1371113234][/DOUBLEPOST]devamı gelecektir

ESer S.

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
rahat ve boş zamanlarınızda oynayın, çünkü hikaye uzun...

eray186

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Deneyeceğim 11 dk da yükleniyor güzelse -zaten güzel olduğu belli de- kesin beğenirim teşekkürler..
---------------------------------------------Ekleme--------------------------------------------------
Az önce bitirdim ama sonunda video 3 ü aç diyor ben açamadım
Crc hatası dosya bozuk diyo winrar+TANIMLANAMAYAN ARŞİV SORUNU diyor eline sağlık çok güzel yapmışsın

NuLL

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kardeş Map Çok Güzel Ama Sonunda "gamemode" kullandım affet :) (Tepeye Çıkmada Zorlandığım İçin Uçtum..)

ESer S.

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

NuLL

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
2. Çıkarsa Hemen İndiririm Çünkü Çok Güzel Ve Eğlenceli Bir Map
(2. Çıkacaksa Konusunu Söyleyebilirmisin ?) :)

Jimario

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Harikaydı Oynarken Duygu Dolu Dakikalar Geçirdim Yürekten Tebrik Ediyorum Ve Başarılarının Devamını Diliyorum !!!
Çok Güzelllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

asedefegehe

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Final Fail olmuş ''Şimdilik bu kardar'' gvmndfklh fdşldfşl[DOUBLEPOST=1371469895,1371469785][/DOUBLEPOST]Admin bence babil 2 mapını 1. mapın senaryosundan farklı yap ama 2. map 1. mapın sonundan başlasın atıyorum babası öldü snra yeni oaylar başına geldi filan böyle yaparsan film devamı gibi olur :D:D