Sadece Babİl // En Kapsamlı Hikayeli Türk Haritası

Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    298

ESer S.

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar. . .
1 senedir forumda yoktum. Önceden bilirsiniz Gangsterler serim vardı.
Yaklaşık 5-6 aydır bu haritanın üzerinde çalışıyorum
Amacım Minecraft map yapımcılarına ilham katmak.
Harita harika oldu sizlerle paylaşacağım...
HARİKA BİR EMEK YATIYOR BU HARİTADA
sadece benim eserim...EMEĞE SAYGI

Sadece BABİL:
Kahramanımız Deman AZİZ köy hayatından sadece taşıdığı hasret yüzünden Babile gider.
Babildede onu birçok mecera beklemektedir. Sanki Babil yıllarca onu çağırmaktadır. Gerçekleri
öğrenmek Aziz'i şok eder. Bu haritadanda çıkaracağınız birçok ders vardır. Siz bu oyunu
bitirirken sanki, bir romanı bitirmiş olacaksınız. Romanın adıda Sadece Babil olacak.
Bazen oyunda görevlerin yerini gösterip sizin bulmanızı istiyor. İşte ozaman saklı açık yerlerden
geçerek hedefinizde ulaşmaya çalışacaksınız. Buda sizin mantığınızı ortaya koyacaktır.
Siz oynarken Babil şehrinin: asma bahçelerini, surlarını , kulesini , sarayını bu oyunda zevkle kokusunu alacak, minecraft tadında oynayacaksınız. Amacınız, hikayenin gidişatı tamamen oyunda saklıdır. Sıkı durun çünkü daha önce oynamadığınız bir haritayla meşgul olacaksınız.

KURALLAR:
1- çok zor durumda kalmadıkça blok kırmayın.
2-sizden önce bu oyunu 2 kere bitirdim her parkur geçilebilir durumda çok küçük ayrıntılar var.
3- barışcıl modda oynamanızı tavsiye ederim, çünkü hikaye adına kurulmuş bir haritadır.
4-bütün kitapları okuyun. Yoksa tadı tuzu kaçar!
5- Zevk alabilmeniz için boş ve rahat günlerinizde oynayın!

İNTRO.jpg

İNTRO 2.jpg

Oyun eski çağlarda geçmektedir. Eski çağdaki Babil'in sokaklarından geçerek o hissi size taddırmak istedim.
Pek fazla uğraşmayın diye Texture eklemedim. Yani kendi texture sinden oynasanız daha iyi.
Harita güncellenecektir.
Yorum yazmayı unutmayın ne kadar çok yorum yazarsanız okadar harita size gelecektir.
haritada çok cümle, kelime, harf hatası vardır. ama hepsi anlayabileceğiniz dercede. sizi rahatsız edeceğini düşünmüyorum.
(Sadece Babil 2 tekrar güncelleneceği için konuyu kaldırdık, güncellemeden sonra tekrar konu üstünde paylaşacağız,)

Oyunun Tadını Çıkarın:
http://www.mediafire.com/download/hjhdfxf8i8mxwab/Sadece+BABiL.rar

Mausdeini

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tebrik Ederim Panpa MineCraftTürk Forumunda GÖRDÜĞÜM EN İYİ MAPLARDAN Oynamadım Ama Resimlerden Anlaşılıyor Diğerleri Gibi Acemice Ve Basit Hikayeli Değil. Sen Sürekli Map Yap. Benimde Build Ve RedStone Bilgim Baya Var İstiyosan seninle Map Yapabiliriz. Yada Benim Bi Mapım Var Yardım Edebilirsin Seninde Adın Geçer Mapda

cevdet123

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
oynıcam ama devamını getır babıl 2 yı yanı

[PG]´Fortress

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Oynadım:
İlk başlangıç noktasında ki köy benzeri yerler biraz acemice onun dışında;
Babil şehri çok ama çok güzel olmuş tebrik ederim.
Konu ve hikaye çok güzel.
+Beğeni'yi hak ettiğini düşünüyorum.

ESer S.

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Oynadım:
İlk başlangıç noktasında ki köy benzeri yerler biraz acemice onun dışında;
Babil şehri çok ama çok güzel olmuş tebrik ederim.
Konu ve hikaye çok güzel.
+Beğeni'yi hak ettiğini düşünüyorum.

köyün öyle tasarımını ben bilerek yaptım zaten. ordaki amacım Aziz'in yaşadığı ortamı benimsemekti. yani acemilik söz konusu benim haritalarımda olacağını sanmıyorum.

This_is_ SPARTA!

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
mapı şimdi bitirdim ve çok güzeldi
ama bol bol yazım hatasıda var oda komik olmuş az :D

ESer S.

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
mapı şimdi bitirdim ve çok güzeldi
ama bol bol yazım hatasıda var oda komik olmuş az :D

yazim hataları olduğu doğrudur. O minecraft yapımcıların suçu. minecraftta bazı türk harflerini desteklemiyor.[DOUBLEPOST=1368881688,1368876591][/DOUBLEPOST]
Güzele Benziyor deniycem

bitir, yorumunu bekliyorum,[DOUBLEPOST=1368893791][/DOUBLEPOST]yorum yazınki hataları düzeltelim ...