Sadece 1 Dolara 2 Aylık Yüksek Özellikli Sunucu Açmak

Cs0kis

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba,

Bugün size sadece 1 dolara yüksek özellikli sunucu açmayı göstereceğim. Tamamen yasaldır hiçbir illegallik söz konusu değildir çünkü bu sunucuları Google kendisi sağlıyor. Bu nasıl olacak diye soruyorsanız Google size ücretsiz olarak 60 gün ve 300 dolarlık kullanabilecek bir kredi veriyor ve bunun için sanal kartınızdan 1 dolar çekiyor. Fazla uzatmadan konuya geçeyim yapacaklarınızı tek tek anlatayım.

1- cloud.google.com adresine giriyoruz, google hesabımız ile giriş yapıyoruz. Daha sonra karşınıza resimdeki gibi bir ekran çıkacaktır.

Buradan Try It Free yazan bölüme giriyoruz.

2- Resimde belirttiğim gibi sizden bilgiler isteyecektir.

Bu bilgileri dolduruyoruz ve Kabul et ve devam et diyoruz.

3- Karışınza resimde görüldüğü gibi bir alan geliyor.

Buradaki bilgileri dolduruyoruz ve en önemli kısma geldik telefon numaranız ve kartınız kesinlikle doğru olması gerekiyor. Yanlış bir numara veya kart girerseniz kabul etmez.

Daha sorna ise Ücretsiz denemeyi başlat diyoruz.

4- Karışınza böyle bir anasayfa gelecektir.

Buradan yeni proje oluşturuyoruz. Daha sonra sol üst köşede bulunan bölüme tıklıyoruz. Oradan Compute Engine bölümüne giriyoruz. Örnek oluştur diyoruz. Karşımıza böyle bir bölüm geliyor. İster 1 aylık makine ister 2 aylık makine ayarlayabilirsiniz kendinize bu size kalmış. Maximum 26 gb ram atayabiliyorsunuz.

Ayarladığınız makineye göre bu 1 ay veya 2 ay gidecektir. Ve sadece 1 dolar vermiş olacaksınız. :) Şimdiden hayırlı olsun. Unutmayın hepsi yabancı lokasyondur. Lag ve ping olabilir.

Konu ilgi görürse 6 aylık bedava sunucu konusu açabilirim.

Son düzenleme:

TanerTekinTr

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu Tür şeyler sizden 1 paket istiyor o paketi sectiginiz zaman sizden parayi kesiyor fakat 1 ay 2 ay ücretsiz kullanabiliyorsunuz diye biliyorum öyle degilmi?

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bu Tür şeyler sizden 1 paket istiyor o paketi sectiginiz zaman sizden parayi kesiyor fakat 1 ay 2 ay ücretsiz kullanabiliyorsunuz diye biliyorum öyle degilmi?
Kayıt esnasına sağ tarafta şu mesaj bulunuyor.

Kod:
Ücretsiz deneme bittikten sonra otomatik olarak ücret alınmaz
Robot işlem yapılmadığından emin olmak için kredi kartınız istenir. Ücretsiz denemeniz sırasında veya sonrasında ücret ödemezsiniz.

İninal kullanamıyorsunuz bu arada. Ön ödemeli kartları kabul etmiyor.

Cs0kis

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben şahsen kullanıyorum şu an , kartı girdiğimde 1 dolar aldı sadece o kadar.
Kayıt esnasına sağ tarafta şu mesaj bulunuyor.

Kod:
Ücretsiz deneme bittikten sonra otomatik olarak ücret alınmaz
Robot işlem yapılmadığından emin olmak için kredi kartınız istenir. Ücretsiz denemeniz sırasında veya sonrasında ücret ödemezsiniz.

İninal kullanamıyorsunuz bu arada. Ön ödemeli kartları kabul etmiyor.
Ben ekndim innial ile aldım ? Nasıl kabul etmiyor anlamadım.

Thraud

Bazen ölmek de umuttur.
En iyi cevaplar
0
Helal olsun,deneyeceğim.

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ben şahsen kullanıyorum şu an , kartı girdiğimde 1 dolar aldı sadece o kadar.

Ben ekndim innial ile aldım ? Nasıl kabul etmiyor anlamadım.
Bilemiyorum. Ön ödemeli kart kullanamazsınız dedi. Ayrıca anladığım kadarıyla 1 dolar da almıyor karttan.

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gözümden kaçmış olabilir affola, sunucu özellikleri nedir?