Sadece Çekiliş! 6 Oyun Birden! [SONUÇLANDI]

Hallelujah

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar, ben Burak geçen yaptığım L4D2 ödüllü yarışma dolayısıyla çok tepki topladım ayrıca -build- yarışması yapmıştım hep bu tarz yarışmalar yapılıyor dediniz ve karşınıza video yarışması ile çıktım fakat bu da benim için hüsranla sonuçlandı artık eskisi gibi forumda yarışmalara katılım olmuyor bunu farkettim bu yüzden de yarışmayı çekilişe çevirmiş bulunmaktayım. Karşınızda oyun listesi:
  1. Dirt3
  2. DirtShowdown
  3. Operation Flashpoint: Red River
  4. Operation Flashpoint: Dragon Rising
  5. Rise of the Argonauts
  6. Overlord II
Evet arkadaşlar gördüğünüz gibi ödül listesi karşınızda tek yapmanız gereken başvuru formunu doldurup bana göndermek ve oturup beklemek! Yarışma çekilişe çevirildiği için tarihi uzattım. En geç 27 Temmuz'a kadar atabilirsiniz başvuruları. 28 Temmuz'da kazananlar açıklanacaktır.

SON KATILIM TARİHİ: 27 TEMMUZ 2014

Kod:
Ad:
Eklemek istedikleriniz?:

ARKADAŞLAR ÇEKİLİŞ SONA ERDİ SONUÇLAR BURADA KAZANAN KİŞİLER BANA ÖZEL MESAJ YOLU İLE ULAŞSIN!

http://www.cekilisyap.com/minecraftturk-6-oyun-birden#.U9ZaY_l_spk

Son düzenleme:

Flarrow

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başarılı bir yarışma. Hep build yarışması yapılıyor başka yarışmalarda yapılsın isteğini dikkate almanızdan dolayı teşekkür ederiz. :)

RedShock

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hala animasyon yarışması beklemekteyim :D

Son düzenleme:
K

Klood07

Ziyaretçi
@AAlp_ da buna benzer bir yarışma yapmıştı. Katılım olmadığından yarışma iptal olmuştu. Umarım bu yarışmanın sonu da öyle olmaz.

LegendMC

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ödüllerde Portal 2 olsaydı gelirdim :S

HeavenZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel bir yarışma.Öncelikle sizi kutlayalım.Son olarak kazanan arkadaşa başarılar.Hediyesini güle güle kullansın..

Hallelujah

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
oyunların hepside kötü boşver :D
Neresinden anladınız bu oyunları biliyor musunuz? Steam'ı takip ediyor musunuz? PCGamer vesaire okuyor musunuz? Bu oyunların aldığı en son puanlar kaç? Gibi sorular sorup sizi sıkıştırabilirdim fakat yapmıyorum eğer bu oyunlara kötü diyorsanız tamam haklısınız fakat anlayamadım Dirt3, DirtShowdown yani sizin iyilik anlayışınız sanalika falan sanırsam. Sert konuşmayı istemem fakat hak ediyorsunuz buraya gelip katılmayı düşünen arkadaşların hevesini kırıyorsunuz. Ayıp dikkatli davranın. İyi forumlar.

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Neresinden anladınız bu oyunları biliyor musunuz? Steam'ı takip ediyor musunuz? PCGamer vesaire okuyor musunuz? Bu oyunların aldığı en son puanlar kaç? Gibi sorular sorup sizi sıkıştırabilirdim fakat yapmıyorum eğer bu oyunlara kötü diyorsanız tamam haklısınız fakat anlayamadım Dirt3, DirtShowdown yani sizin iyilik anlayışınız sanalika falan sanırsam. Sert konuşmayı istemem fakat hak ediyorsunuz buraya gelip katılmayı düşünen arkadaşların hevesini kırıyorsunuz. Ayıp dikkatli davranın. İyi forumlar.
Onların Düşündükleri Küçük Bir Çaba Gösterip Çok Fazla Bir Ödül Alalım Verdiğin Oyunlar Gayet Güzel Bence Bunların Yaptığına Bulupta Bunamak Denir Her Gün Çektiği Videolardan Bir Tanesini Buraya Atacaklar Video Oylamaya Sunulup Oyun Kazanacaklar Ve Videoda Bir Zorunluluk Yok Yani Sen Gidipte İllaha Bu Oyun Olcak Demiyorsun Oyun Açısındanda Özgürler Şahsen 2-3 Dolarlık Bir Oyun Olsa Bile Fiyatlarını Bilmiyorum Tabikide Oyunların Havadan Gelen Bir Oyun Olacak Ama Bunu Dikkate Almıyorlar Beğenmiyorlar Oyunları

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Pşşşt mesut.Buna katılalımmı :D

AAlp_

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben gerçek Minecraft Pickaxe, Steve Head gibi ödüllerle seninkine benzer bi yarışma sundum..
Ancak üyeler Minecraft Premium konusunda çok ısrar ettiler, kırmadık yaptık... sonuç.Cık, katılım çok az oldu.

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Operation Flashpoint Dragon Rising bende zaten vardı sorun yok :D Yaratıcı bir yarışmaymış ama youtube kanalım olmadığı için katılmıyacağım