Sabah sabah creaperin ne işi olur ???

minefield

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Okadar emek ver uğraş sabahını gündüzüne kat madenlere in daha sayamadığım bir ton şey yap hiçe gitsin...

bugün hardcore modede baya ilerleyip 20 lwllik bir yol kat etmiştim baya şey yapmıştım ve bari sabah gidip evimi yapim dedim tam 3.katımın temellerini atıyorken bir anda booommm yok oldunuz ! dedi

sabah sabah creapırın ne işi var aklım hayalim almıyor bunu birisi açıklarsa sevinirim gitti tüm emekler.....

:sinirli:

Pr1sonsoul

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Creeperlar sabahları dolaşabilir akşamları ise canlanır. Muhtemelen geceden kalmıştır.

minefield

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yapıcak bisi yok hard moddasın tek canın var ): Ya napsam bi online dan sıyrılıp bendemi hardda açsam ): online a geçtikten beri tek oyunculu hiç zevkli gelmiyor keske online a hiç baslamasaydım : D

hardcore çok zevkli oluyor tıpkı gerçek hayattaymışssın gibi o heyacanla oynuyorsun oyunu ama ne zaman bu oyunu oynasam hep bir aksilik çıkıyor ana sinir oluyorum ondan önceki günde hardcore modde 35 lwllik bir yol kat ettim kaydedip çıktım düm elmaslarım madenlerim hepsi o evin içindeki sandıkta oyuna bir geldim ev yok şaka gibi resmen evin yarısı bildiğin yok sanki oyuna biri girip evimi yok etmiş gibi bende sinirlenip öldürdüm kendimi ne zaman survival oynasam hep bir aksilik oluyor ona sinir oluyorum

Lilhig

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
1.Creaper değil Creeper.
2. 3.katın duvarında akşam spawnlanmıştır.
3. Creeperlar sabahları yanmadığı için yaşayabilmesi normaldir.
4. Duvardaki bloktan seni hedefi olarak belirleyince üstüne düşüp patlamıştır.
5. Bu olay aşırı normaldir ve aynı şey peaceful hariç her modda var.

Hydran

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
@minefield kardeşim eğer hardcore oyununda ölünce kötü oluyor diyorsan ara ara oyunu kapatıp save'ini alabilirsin! Benden sana tavsiye. :) Ve bilmiyorsan Creeperlar ve Örümcekler gün ışığından etkilenmezler. Örümcekler geceleri agresif (aggressive) gündüzleri ise pasif (passive) olurlar.

Lilhig

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
@minefield kardeşim eğer hardcore oyununda ölünce kötü oluyor diyorsan ara ara oyunu kapatıp save'ini alabilirsin! Benden sana tavsiye. :) Ve bilmiyorsan Creeperlar ve Örümcekler gün ışığından etkilenmezler. Örümcekler geceleri agresif (aggressive) gündüzleri ise pasif (passive) olurlar.
Hardcore modunda ölünürse save ide siliniyor diyebiliyorum bu sebeple her çıkış yaptığında almalı bence çünkü pcde de fazla yer kaplamaz hemde oyunu korur.Ama zaten Hardcore oynayan kişi bunu yapacak kadar korkakta değildir :D

minefield

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
yaw arkadaşlar ne kadar büyyütünüz hardcore modunu ben hep hardcore modunda oynarım aksine daha zevkli geliyor bana ama sanki çok tehlikeliymiş gibi filan yaklaşımlarda bulundunuz hardcore mod için sonuçta gerçek hayat değil ya :)

BrolyTheLSSJ

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
yaw arkadaşlar ne kadar büyyütünüz hardcore modunu ben hep hardcore modunda oynarım aksine daha zevkli geliyor bana ama sanki çok tehlikeliymiş gibi filan yaklaşımlarda bulundunuz hardcore mod için sonuçta gerçek hayat değil ya :)
Zaten öyle, ama alıştıysan ve creeper'lara karşı dikkatliysen hiç ölmeden oynar gidersin. Mesela ben çok ölürüm, bu yüzden hard modu tercih ederim. Yani herkesin zevki farklı.