Rise Of Realms MMORPG | PROJE İPTAL EDİLMİŞTİR

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
http://ror.online/forum/index.php?t...-rise-of-realms-projesi-İptal-edilmiştir.267/

Bu resim için @NeutronRasee ye teşekkürler =))))))
Merhaba, zaman geldi. Türkiye'nin en iyi MMORPG sunucusu Rise Of Realms açılıyor! Gerçekci hikayesi, tarafsız yönetim kadrosu ve dar zindanları ile sizi bekliyor. Sıfırdan yapılmış bir harita, sıfırdan kodlanmış bir sistem, Türkiye'de adını bloklara yazdıracak bir sunucu. Eğer factions serverlerden, mini gameslerden, survival sunuculardan sıkıldıysan bu sunucu tam sana göre. Gerçek MMORPG deneyimini Minecraft'ta yaşayacaksınız. Bu eşsiz deneyimin kapalı betasına katılmak için başvuru atmanız yeterli!
Website & Forum: http://riseofrealms.com/
Plug.Dj: http://plug.dj/rise-of-realms/

Neler yaptık? - Bu Türkiye'de eşi olmayan sunucu için 6 aydan uzun süredir büyük bir çaba içersindeyiz. Oyuncularımız için rahat ve eğlenceli ortamı oluşturmak için en küçük detayların bile üzerinden onlarca kez geçtik. Harita için, sistem için ve sizin için sınırlarımızı zorladık. Kapalı beta gözlerinizi ve klavyenizi kamaştıracak!

Nasıl bir oyun sizi bekliyor? - Türkiye'de MMORPG'de devir yaratacak bir sistem, bir harita. Birbirinden güçlü moblar, bosslar. Her karaktere ait eşsiz yetenek ve stiller. Görevlerin ve birbirlerinin üstesinden gelmeye çalışacak oyuncular. Tarafsız, dürüst ve yönetim ekibi olan bir oyun sizleri bekliyor.

Neler farklı? - Moblarda seviye sistemi, artık sıkıcı iskelet veya zombi ile kapışmayacaksınız her mobla içli dışlı olacaksınız! Yüzlerce türde mob, boss. Nereden ne çıkacak hiçbir zaman bilemeyeceksiniz. Karşınıza çıkacak aksiyon karşısında hazır olmalısınız!

Menü Sistemi: - Sunucumuzda komut olayı minimum seviyeye indirilmiştir. Yapacaklarınızı menuler yardımıyla yapabilirsiniz.

Duello ve Arkadaş sistemi: - Bir oyuncuya Shift + Sağ tık + Sağ tık ile Duello teklifi edebileceğiniz yada arkadaş olarak ekleyebileceğiniz menüye ulaşabilirsiniz.

Son düzenleme:

ta1ha

Sosyal Medya Yöneticisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Son düzenleme:

azadayk00

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
oyunun merak ettiğim kısmı role uyulacakmı çünkü türkiyede çoğu roleplay sunucusunun eksiği budur

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
oyunun merak ettiğim kısmı role uyulacakmı çünkü türkiyede çoğu roleplay sunucusunun eksiği budur
Şöyle bir sistem mevcut, 150 yi aşkın görev bulunmakta. Oyuncuları görevleri yapanlar ve yaratık öldürerek kasanlar olarak ikiye ayırırsak, görev üzerinden gidenler daha çabuk yükselip güçlenecektir. Ancak sunucuda bir zorunluluk durumu yoktur, yaratıkları öldürerekte son seviye muhteşem bir oyuncu olabilirsiniz. Bilmem anlatabildim mi :)

byTıtanıum

π÷¥$¢£-℅®*#¶∆×
Özel Üye
En iyi cevaplar
0
Başvuru formunu mu gönderiyoruz ?

byTıtanıum

π÷¥$¢£-℅®*#¶∆×
Özel Üye
En iyi cevaplar
0
@Ranork ben başvuru formunu gönderdim. Ne zaman belli olur ?