|Revinantcraft | Boss | Minigames | Köylü Takas | Silah | Takas | IP: revinantcraft.nitrado.net

Yanoee

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
WEBSITEMIZDEN MINECRAFTI INDIRIN
IP: revinantcraft.nitrado.net
Sürüm: 1.8.X!
FACTION LAPIS BOSS KÖYLÜTICARET MINIGAMES: PAINTBALL SPLEEF MOBARENA PARKUR
8GB RAM 120KIŞI 0 LAG SUNUCU
Oyuncular arası dolandırıcılığı tamamen engellemek için takas sistemi vardır. Bu sistemi kullanmak çok basit. İlk önce eğilerek takas yapacağınız oyuncuyu seçip /trade <oyuncu ismi>. Daha sonra takas yapacağınız kişi /Trade Accept yazmak zorunda yani takası kabul etmesi lazım. Önünüze bir ekran açılacaktır. Burada istediğiniz itemi takas edebilir veya para ekliyebilirsiniz. Bu size kalmış. En son işlem ise takası onaylamak. Ekranın sol tarafındaki kırmızı yüne basarak takası onaylayın ve karışınızındakininde onaylamasını bekleyin.
Oyunumuzda köylüler ile takas sistemi bulunmaktadır. Buraya /Warp köylüticaret yazarak girebilirsiniz. itemler alabilirsiniz. Tek yapmanız gerek Coin almak.
Evet sunucumuz yeni ismen yeni ben yani serverin sahibi ve kurucu 4 yıla yakın süredir minecraft oyunuyorum kendime ait youtube channelım var yaptığım 100 e yakın advanture map ve 36 server açtım minecraftı ilk olarak bir faction serverde başladım. Neyse serverimiz gerçekten çok dost canlısı bir ortam var umarım gelirisiniz. Evet genel bilgi verceğim şimdi.
  1. Lapis: Para kazanmak için gidebilceğiniz aynı zamanda meslke ve xp kazanmak için uygun bir alan.
  2. Boss: Boss keser tek başınıza yapmayın :D zümrüt düşürebilirsiniz aynı zamanda rare eşyalar yani nadir ve yüklü miktarda exp alabilirsiniz.
  3. KöylüTicaret: Coin ile köylülerden eşya alabilirsiniz her hafta yeni eşyalar gelecektir.
  4. MiniGames: Paintball, Spleef, Labirent, Parkur, Mob-Arena(EDIT)
  5. Faction: Klan savaşlarının olduğu bir sunucu /klan yazarak komut menusu açabilirsiniz
  6. Silah: Sunucumuz open-world'dür aynı zamanda yani silahları moblar hayvanlar ve oyuncular üstünde kullanabilirsiniz. Aynı zamanda arenada kullanabilirsiniz yeni bir boyut.

>>WEBSITESI<<
DAHADA FAZLA BILGI!
IP ADRESİ: play.revinantcraft.tk
IP ADRESİ: revinantcraft.nitrado.net
IP ADRESİ: 5.62.127.182:10600

Moderatör tarafından düzenlendi:

Colonel

Antik Oyuncu
En iyi cevaplar
0
Klasiğin 2Tık Üzerinde Diyebilirim

Enisbrah

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Spawn alıntı, değiştirirseniz 4/4 lük sunucu olabilir.

afesraca

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
fena değil hatta güzel

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Websitesi hoş olmuş, spawn mimarisi iyi duruyor. Motd fena değil. İyi oyunlar.