[RESİMLİ ANLATIM] Nasıl Skinimin Kafasının Resmini Alırım? (Profil Fotoğrafları İçin)

ozzank

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bu yöntem profil fotoğrafları için falan gerçekten çok faydalı oluyor :D Belki bilenler vardır neyse ben anlatıma geçiyorum.

1-) http://minecraftskinavatar.com/ siteye gidin

2-) Karşınıza böyle bir alan çıkacak. "Upload your skin file"den skin dosyanızı yükleyebilir, ya da "Minecraft name"den minecraft kullanıcı adınızı yazın.

3-) Ardından "Start making an avatar"a basın.

4-) Karşınıza böyle bir alan gelecek.

5-) Ardından "FigureType" yazan yeri "F*****ly", "Figure Size" yazan yeri ise "100%" yapın. Ta daa! Resminiz indirilmeye hazır. Şimdi "Finish & Download"a tıklayın.

6-) Arkadaşlarınızla sosyal medya üzerinden paylaşmanızı rica eden kısa bir not görüyoruz. Paylaşmanız, onlara bunun gibi eğlenceli şeyler yapmasına destek olmuş oluyor. Eğitime devam! Ardından "Download" butonuna tıklayın.

7-) "Download"a tıkladığımızda karşınıza minik bir açılır pencere geliyor. Oradan resminizin boyutunu seçin. Ardından otomatik olarak indirilmeye başlanacaktır. Ve resminiz hazır!

PandaBey

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu tanıtım konusu açarken Yetkililer bölümüne ekleyebilirim, teşekkürler :)

EnesXYZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok uğraşlı ve gereksiz bir konu.
Signaturecraft.us diye bir şey duydunmu?

Vivat

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hani emeğine saygım var ama bu kadar uğraşmaya gerek yok.
minotar.net/avatar/Vivat/250.png
Tarayıcındaki arama bölümüne bunu yazarak direk bulabilirsin.Sondaki 250 yi çözünürlüğü nasıl istiyorsan o şekilde değiştirebilirsin.Vivat kısmınada kendi üyeliğinin nickini yaz :ci:

ElectroTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Abiii bunu arıyordm,çok saol kardeşim adamsın.

ozzank

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hani emeğine saygım var ama bu kadar uğraşmaya gerek yok.
minotar.net/avatar/Vivat/250.png
Tarayıcındaki arama bölümüne bunu yazarak direk bulabilirsin.Sondaki 250 yi çözünürlüğü nasıl istiyorsan o şekilde değiştirebilirsin.Vivat kısmınada kendi üyeliğinin nickini yaz :ci:
teşekkürler bilmiyodum :)