PvP MaxCraft | 1.8 | BU BENİM PVP'İM | Gelişmiş Sistemler

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
Kaliteli şirketler tereddüt etmez, kesin konuşur.

"➡ Hile yasaktır! Sonucu sınırsız ban olabilir."
"➡ Spam yapmak yasaktır! sonucu mute olabilir."
"➡ Küfür etmek yasaktır! Çok uzağa giderse sonucu sınırsız mute olabilir."
"➡ Reklam yapmak kesinlikle yasaktır! sunucuda reklam yaparsanız sonucu IPBan olabilir."

Siz basit bir şirket olarak kalmışsınız. Faction sunucusunda az-çok vakit geçirmişliğim var ve anti hile sıkıntılıydı. Büyük ihtimalle yine aynı sorun olacaktır. 2GB Ram sizi çok ileriye götürmez, söyleyeyim yani.
yorumun için teşekkürler!
antihile ile başım hep dertte paypal da yok aac alamıyoruz :/ ki zaten aac'ye para vermekte gelmiyor içimden
pac ile olduğu kadar diyelim. dediğim gibi lag olursa arttırırım ki büyük ihtimal arttırıcam çok şikayet geldi ram az diye.

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
yorumun için teşekkürler!
antihile ile başım hep dertte paypal da yok aac alamıyoruz :/ ki zaten aac'ye para vermekte gelmiyor içimden
pac ile olduğu kadar diyelim. dediğim gibi lag olursa arttırırım ki büyük ihtimal arttırıcam çok şikayet geldi ram az diye.
AAC olsa dahi koruma yetersiz kalacaktır. Az önce 1-2 dakika kadar PvP atmak istedim ve PAC sağ olsun ekranda çıkan isimler sayesinde hedef görülmüyor. Batıhost kullanan çok az PvP sunucu kaldı, memnun olman garip geldi. Zaten Faction'da ara sıra lag problemleri oluyordu.

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
AAC olsa dahi koruma yetersiz kalacaktır. Az önce 1-2 dakika kadar PvP atmak istedim ve PAC sağ olsun ekranda çıkan isimler sayesinde hedef görülmüyor. Batıhost kullanan çok az PvP sunucu kaldı, memnun olman garip geldi. Zaten Faction'da ara sıra lag problemleri oluyordu.
antihile bulma konusunda kötüyümdür diyelim, daha düzgün bir şekilde engelleyemedim hileleri :(
faction da lag olma sebebi ozaman lar ne bulursam eklerdim hiç bakmazdım lag yapar mı yapmaz mı ama şimdi daha dikkatliyim umarım lag olmaz ve düzgün yaparım her şeyi batıhost kullanma sebebim basit fiyat :) ve yetkililer çok samimi geliyor.

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
antihile bulma konusunda kötüyümdür diyelim, daha düzgün bir şekilde engelleyemedim hileleri :(
faction da lag olma sebebi ozaman lar ne bulursam eklerdim hiç bakmazdım lag yapar mı yapmaz mı ama şimdi daha dikkatliyim umarım lag olmaz ve düzgün yaparım her şeyi batıhost kullanma sebebim basit fiyat :) ve yetkililer çok samimi geliyor.
Basit fiyat olması elbette takdir edilesi ancak basit makine de bunun negatif yönü sonuçta. Ve ayrıca FFA için harita gerekli, bu fazlasıyla vasat çünkü.

ByKairos

mc.JeagerTurk.com
En iyi cevaplar
0
Neredeyse kimsenin bilmediği bir komut ile pluginlerinize bakabiliyorum.. Çözmek veya bu bugu bulmak size kalmış

Depth

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucunuz hayırlı olsun. Umarım daha iyi yerlere gelirsiniz.

Son düzenleme:

MrHappy

belki de bundan, artık hüznü ve acıyı paylaşıyoruz
En iyi cevaplar
0
Harita, harita, harita... Sistemlerden pek anlamadığım için ne yorum yapsam yanlış. Mimarı konusunda gelişmelisiniz, bir oyuncuyu sunucuya getiren o sunucunun oyun haritasıdır, o oyuncuyu sunucuda tutan ise sunucudaki sistemlerdir. Yapbozun parçalarını birleştirmeniz gerekiyor ama sanırım diğer parça kayıp :) Başarılar dilerim.

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
Sunucunuz hayırlı olsun. Umarım daha iyi yerlere gelirsiniz.
teşekkürler!
Harita, harita, harita... Sistemlerden pek anlamadığım için ne yorum yapsam yanlış. Mimarı konusunda gelişmelisiniz, bir oyuncuyu sunucuya getiren o sunucunun oyun haritasıdır, o oyuncuyu sunucuda tutan ise sunucudaki sistemlerdir. Yapbozun parçalarını birleştirmeniz gerekiyor ama sanırım diğer parça kayıp :) Başarılar dilerim.
doğrudur :) elimden geleni yapıyorum.

Rank sistemi düzeltildi ve kullanıma hazır! @Breakthrough ve @Equinoxeer'a yardımları için teşekkürler!

TrackTerzi

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucu ;
Laglı
Hile Dolu
Çoğu oyuncu oynanmaz vs. diyor.
Maplar gayet güzel.
Aktiflik sunucuda tek başınıza beklemezseniz biraz zor oluşuyor.
Sunucuya puanım : 5/10