Konuyu Kapatın

Snowman16

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konuyu Kapatın

Son düzenleme:
T

Tekyedilan

Ziyaretçi
girilmiyo[DOUBLEPOST=1435133626,1435130792][/DOUBLEPOST]böyle rpg olmaz

Neria991

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Önce yazmayı öğren, kalitesiz ve hiçbir şey vaad etmeyen bir sunucu.Gene fikir hırsızlığı var.Beyniniz basmıyorsa role play açmayın[DOUBLEPOST=1435134946,1435134135][/DOUBLEPOST]Rebel yazmayı felanda bilmiyorlar yazım çok kötü 6 yaşında felan mısın ?
Bundan daha kötüsü ne olabilir dedim girdim ve serverde lapis var

Snowman16

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Grup Falan Toplayarakmı Yazdınız ?? Cünkü Elimizden Geleni Yapdık Ayrıca Rebel Meselesi :D güldüm diyebilirim bir sunucu faction acıyor ve diğer orda oynayanda kendi factionunu acıyor ona sen gidipde adama bakıp ndn faction acdınmı deniliyor ??

Ayrıca Sunucuya Giriliyor Kardeş İpi Düzgün Yazmamışındır Olmassa Tekrar Bildir Teşekkürler

Rpg ile alakası yok ?? Git Araştırma Yap Sunucuya Girmemişindir Belkide

Yenilik Olarak Texture Pack Eklicez Belki YenileneBilir Ve Silahlar Gelebilir ...

Kumashige

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Rol bilgisi olmadan bir rol sunucusu açmak helal olsun ne diyeyim

Snowman16

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sanada Helal Olsun Sunucuya Girmeyipde Laf Atmak Aslında Yok Ya Şurda Yazan Coğu KişiÖyle Neyse Dediğim Gibi

''!!Yeniyiz!!''

FireGhost

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tam Olarak Rezalet Adamlar Emote vermeden Saldırıyor Olduruyor Oyuncu Diye şeymi olur ? Sivil olmalı ve Oyuncularda Rol vemreden adam olduruyor Rol Yaparken herkes Kelime Sonunda :D koyuyor Bu naısl server rezalet Tek kelıymeyle Kapatılmalı Boyle RPG açmak yerıne Hıç açmayın daha İyi ...

Kumashige

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Tam Olarak Rezalet Adamlar Emote vermeden Saldırıyor Olduruyor Oyuncu Diye şeymi olur ? Sivil olmalı ve Oyuncularda Rol vemreden adam olduruyor Rol Yaparken herkes Kelime Sonunda :D koyuyor Bu naısl server rezalet Tek kelıymeyle Kapatılmalı Boyle RPG açmak yerıne Hıç açmayın daha İyi ...
faction sunuculardan ne beklersin MC de böyle insanlar oldukça Mc Rpg gelişmez

Snowman16

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
((Mc RPG Gelişmez)) Sana Cevapım

Yeniyiz Ayrıca Daha 1 Hafta Olmadı Binaları Yapmamızda ! Baskı Kurmadan Sadece Öneri Versen İyi Olurdu
[DOUBLEPOST=1435144844,1435144679][/DOUBLEPOST]
Kardeşim Polislerin Online Olmadığı Süre Zarfında Veya Afken İstediğinizi Yapın Ben Rebel MadyGaming Gidin İsterseniz Ev Basın Görmediği Sürece Ne Yapıcaksan yaz Ayrıca Rezalet yazına aynı Cevapı Vericem Arakadaşa Yazdığım Gibi Yeniyiz Ayrıca Daha 1 Hafta Olmadı Binaları Yapmamızda ! Baskı Kurmadan Sadece Öneri Versen İyi Olurdu

Kumashige

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
((Mc RPG Gelişmez)) Sana Cevapım

Yeniyiz Ayrıca Daha 1 Hafta Olmadı Binaları Yapmamızda ! Baskı Kurmadan Sadece Öneri Versen İyi Olurdu

[DOUBLEPOST=1435144844,1435144679][/DOUBLEPOST]
Kardeşim Polislerin Online Olmadığı Süre Zarfında Veya Afken İstediğinizi Yapın Ben Rebel MadyGaming Gidin İsterseniz Ev Basın Görmediği Sürece Ne Yapıcaksan yaz Ayrıca Rezalet yazına aynı Cevapı Vericem Arakadaşa Yazdığım Gibi Yeniyiz Ayrıca Daha 1 Hafta Olmadı Binaları Yapmamızda ! Baskı Kurmadan Sadece Öneri Versen İyi Olurdu

Bunu bahane etmene gerek yok yeniysen rpg sunucusu açmıycaksın basit.

Snowman16

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bunu bahane etmene gerek yok yeniysen rpg sunucusu açmıycaksın basit.
Sunucu Acmakda Yeniyiz Hem Ayrca Buna Sen Karar Vermiyorsun Kusura Bakma .[DOUBLEPOST=1435147340,1435146399][/DOUBLEPOST]
Önce yazmayı öğren, kalitesiz ve hiçbir şey vaad etmeyen bir sunucu.Gene fikir hırsızlığı var.Beyniniz basmıyorsa role play açmayın[DOUBLEPOST=1435134946,1435134135][/DOUBLEPOST]Rebel yazmayı felanda bilmiyorlar yazım çok kötü 6 yaşında felan mısın ?
Bundan daha kötüsü ne olabilir dedim girdim ve serverde lapis var
Lapisin fiyatını gördünmü ? 64lük 100Money :D :)[DOUBLEPOST=1435149018][/DOUBLEPOST]
az daha resim eklesen iyi olurdu.
Konudaki Tek Olumlu Yazı İcin Teşekkürler Gercekdende Lazım Yapıcam Gercek Mapı Hazırlıdakıkdan Sonra :)

InfusionCoder

HTML CSS PHP Coder| MrCezmi| TeamCezmi
En iyi cevaplar
0
Hadi Şimdi Bana Kanıt Göster Rami Atmadığına Dağir Büyük İhtimalle 1GB RAM Var

Neria991

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sunucu Acmakda Yeniyiz Hem Ayrca Buna Sen Karar Vermiyorsun Kusura Bakma .[DOUBLEPOST=1435147340,1435146399][/DOUBLEPOST]
Lapisin fiyatını gördünmü ? 64lük 100Money :D :)[DOUBLEPOST=1435149018][/DOUBLEPOST]
Konudaki Tek Olumlu Yazı İcin Teşekkürler Gercekdende Lazım Yapıcam Gercek Mapı Hazırlıdakıkdan Sonra :)
Gördüm bu lapis koyduğunu değiştirmez berbat bir sunucu ha hala beyin almadıysan kendine biz sana Türkçe kursu felan ayarlayalım