Premium demo oldu

Burmer

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben yaklaşık 3 veya 4 ay önce minecraft premium hesap aldım kendi stesinden. bir ay kadar falan premium olarak oynadım sonra bigün oyuna tıkladığımda demosu geldi giriş yapamıyorum demosunu oynatıyor ne olmuş olabilir sizce ? Lütfen yardım edin

ForumDoktoru

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kendi sitesi derken www.minecraft.net'den mi satın aldın ? Eğer öyleyse çalınmış olabilir hesabın. Antivirüs ile bilgisayarını taratıyor muydun ? Keylogger olabilir bilgisayarında, dikkat et.

Burmer

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Evet o siteden aldım. Bilgisayarımda böyle bir sorun varsa çözdüğüm zaman oyun geri gelirmi yoksa oyun gitmiş midir?

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Evet o siteden aldım. Bilgisayarımda böyle bir sorun varsa çözdüğüm zaman oyun geri gelirmi yoksa oyun gitmiş midir?
eposta adresine bak onuda çalmadilarsa gizli soru vs. o şekilde sifreni degistirip alabilirsin

ForumDoktoru

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

Öyle bir sorun varsa evet oyun gitmiştir. Fakat sen şifreni ve kullanıcı adını doğru yazdığına emin misin ? Girmeye çalıştığında hata veriyor mu? Tam olarak ne oluyor ?

Burmer

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
oyun bu şekilde görünüyor sadece 1.2.5 ve daha düşük versiyonları açıyor daha yüksek versiyonlarına demo gösteriyor ve hiçbir şekilde hunger games vs oynayamıyorum

ForumDoktoru

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
oyun bu şekilde görünüyor sadece 1.2.5 ve daha düşük versiyonları açıyor daha yüksek versiyonlarına demo gösteriyor ve hiçbir şekilde hunger games vs oynayamıyorum

Çünkü hesabına giriş yapmamışsın. Sağ altta "Switch User" yazan butona tıkla(fark ettiysen üstünde "welcome, player1" yazıyor, kullanıcı adın değil yani giriş yapmamışsın). Neyse "Switch User" butonuna tıkladıktan sonra kullanıcı adını(username) ve şifreni(password) dogru gir ve "Log in" butonuna tıkla.

Not: Eğer yanlış girersen hata vericek.Yanlış Girmessen direk "Minecraft News" sayfasına yönlendirecek.

Burmer

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Giriş yaptığımda da bu geliyor log out yazıyor

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Premium launcherlemi yoksa crack launcherlemi giriyosun ?

Burmer

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Launcher'ı nasıl yenileyebilirim?[DOUBLEPOST=1409156492,1409155165][/DOUBLEPOST]Premium launcher oynuyorum

ForumDoktoru

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

bLqE35

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sorun cozulmez ise Javanin yeni surumunu indir. Arkadastada launcher guncellenmiyordu javayi guncelleyince launcher guncellendi.

KHobbits

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bendede olmuştu .minecraft sil sonra denetim masasından sil , tekrar yükle düzelir.

Burmer

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
oyunu %Appdata% dan sildim tamamen verdiğiniz linkten yeniden indirdim ilk başlarken e posta şifre istedi girdim haber sayfasına yönlendirdi ama hala düzelmedi demo geliyor :(