portal sepeti

VorBow

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başklıkdada belirittiğim gibi beyler demin interneti açtım portal sepeti diye bir site açıyor ana sayfa tuşuna basınca googleye gidiyor ama ben ilk açışta olmasını istiyorum.Eğer olmazsa vallaha yandım :( lütfen çözümü bilen varsa söyleyebilir mi?

Not:Çözümü bulamassam babam beni öldürecek :(

ajan_kit

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bak kardeş bende de var sorun çözümü şöyle mesela chrome için sağ tıkla hedef filan var orda
C:\Users\Nemo\AppData\Local\Google\Chrome\Application\chrome.exe yazıyor ama chrome.exe kısmından sonra www.portalsepeti.com gibi şeyler yazar onları komple sil tarayıcıyı tekrar başlat

VorBow

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bak kardeş bende de var sorun çözümü şöyle mesela chrome için sağ tıkla hedef filan var orda
C:\Users\Nemo\AppData\Local\Google\Chrome\Application\chrome.exe yazıyor ama chrome.exe kısmından sonra www.portalsepeti.com gibi şeyler yazar onları komple sil tarayıcıyı tekrar başlat

sağol o yöntem değilde babama söledim sistemi geri yükledi düzeldi yinede yardımlarınız için teşekkürler :)

mehmetemhem

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
ne sistem geri yükleme nede regedit hiç biri önüne geçemiyor.Hedef ve diğer uzantıları değiştiriyorum belli bi süre sonra yine eski haline dönüyor.İnat ettim format atmayacam.Halledecem bu illeti.

VorBow

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben daha doğrusu babam geri yükledi sistemi düzeldi. (Ben birde regeditleri düzeltip yaptım)

ajan_kit

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu arada ben de çözümü buldum :D ilk önce regedit açıp portalsepeti diye aratın ordan çıkan 3 tane şey var 2 tanesinde portalsepeti yazıyor sil sonra tekrar arat portalsepeti diye o yazan şeyleri www.google.com.tr diye değil iyi123 yazan kısmı da Google yap düzeldi bende sonunda yehu :D