Pokemine Pixelmon Server 1.6.4/2.5.7 3.0 gelince Yükleyicez.

Profmatlex

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0

Hizli Ws Atmak İçin Warp Ormanin Önünde Kapişabilirsiniz.

Büyük Turnuvalar Olucak Hepinizi Bekliyoruz ! En İyi Siz Olabilirsiniz Hadi Pokemine'A

İndirmek İçin Bu Linke Tiklayin http://www.mediafire.com/download/13qnq9du5e0822d/pokemine.nitrado.net.rar .minecraft şeklinde inicektir Kendi .minecraftinizi &appdata&'dan silip Bunu Yükleyin Veya Sadece Modu yüklemek İstiyorsanız. Sitemizden İndirebilirsiniz. http://mcpokemine.tk/

Büyük Eventler Olucaktir Hafta Sonlari Gelin Ve Görün !!!

Gym Lider Rozetlerini Toplayip Turnuvaya Katilmaya Hakkazanin !!!

Seçkinleri Yenip En Son Şampiyonla Savaşıp Yenerseniz. Şampiyon Ünvanı Kazanirsiniz. Ve Beklenmedik Hediyeler !!!

HERKESİ SERVERİMİZA BEKLERİZ !!!

polaraka

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
PROMEKS[DOUBLEPOST=1391613013,1391612975][/DOUBLEPOST]profmatlex[DOUBLEPOST=1391613065][/DOUBLEPOST]şey bende şey minecraft var her sürüme giribiliyorsun öyle var ondada çalışırmı pixselmon

Niesto

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
PROMEKS[DOUBLEPOST=1391613013,1391612975][/DOUBLEPOST]profmatlex[DOUBLEPOST=1391613065][/DOUBLEPOST]şey bende şey minecraft var her sürüme giribiliyorsun öyle var ondada çalışırmı pixselmon
1.6.4 ise çalışması lazim.

ElladanX

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Burası bu sunucunun konu yeri deil fakat bence minecraft türkiye ekibi bu foruma modlu sunucular diye bir konu başlığı açmalı

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Böyle bir serverde GYM Lideri olmayı çok istemişimdir :) eğer alım varsa olabilirim 2-3 güne 100 level pokelerle gezmeye başlarım.

LlmuT

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya acaba oyuna nasıl giricez? ben modu kurdum fakat hata olyor crach report et fln

LlmuT

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.6.4 sürüme atmakla uğrasma hizli kurulum yap.
Kardeşim o sürümdede hata oluyor. Ben video çektim nasıl giriceğimiz konusunda bana ulaşa bilirsen göstere bilirim :) [Daha Youtubeye koymadım fakat edit tamamlandı video hazır.]