play.Turk-MC.com | 1.7-1.8 | > FACTION > RUTBE > BOSS > ARSALARDA FLY!

Turk_MC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu küçük bir bakımda! Konu yenilenecektir.

iDarcann

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucunuzun Çok İyi Yerlere Geleceğini İnaniyorum Ayrıca Sr.Mod. Olan berkay05 Adlı Arkadaşın Yetkisini Alırsan Çok Mutlu Olurum. Eleman 4-5 Kişi Çağıran Birisine Vip Veriyor. :)

-[DemirVip] xCritZ ..

hasanberkay159

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucunuzun Çok İyi Yerlere Geleceğini İnaniyorum Ayrıca Sr.Mod. Olan berkay05 Adlı Arkadaşın Yetkisini Alırsan Çok Mutlu Olurum. Eleman 4-5 Kişi Çağıran Birisine Vip Veriyor. :)

-[DemirVip] xCritZ ..
Konus kardesim arkamdan kns bn naptm sizede yetkimin alınmasını istiyorsun sen kardesim? Bn o kadar ilgilenyrm oyuncularla

Sunucu küçük bir bakımda! Konu yenilenecektir.
Berk bn berkay bn reklam yaptm baya server kapalıydı yetkimi alcanmı acaba yoksa sade opumu ozur dlrm psmnm skype ykldm ordan sana sorrm artık

Düşüncenize saygı duyarım.
Kardes rkamızdan knmyacksnz memnun değilseniz gelip yuuzume dcksn o kdr ilgileniyorum sizin bumu karşılığı isimi kaybedince eline ne gecicek???

Berk skype adresini verirmisin

Arkadaşlar artık berkin sözünden çıkmatacagım reklamlarımı kendim yapacagım ozur diliyerek cekiliyorum. Lutfen elimden alınmasım işim sizleri cok seviyorum artk reklamlarımı kendim yapacagım berkin skype adresini soyleyecek vrmı?? <berkay05>

CroobsGM

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
BERKAY05 NASILSIN KNK İYİMİSN SERVERDE SON DURUM NEY

iDarcann

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Berkay Hocam,
Arkandan Konuştuğum İçin Kusura Bakma Ama Lütfen Klavye'ye "Parmaklarınla" Dokun