play.ntfaction.com | Övgü Sistemi! | Maaş Sistemi! | Sezon Sistemi! | Şans Tilkisi! | 1.8 - 1.16.x

Lejance

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
play.ntfaction.com
Oyun Sürümü
1.8 - 1.16.x
Sunucu Slotu
200
Sunucu Türü
Faction
Merhaba Değerli Kullanıcılar, Öncelikle hepinize sağlıklı günler diliyorum.
Sunucumuz hakkında kısa bir bilgilendirme yapayım;
Özellikler: /maaş sistemi - Şanslı Tilki sistemi - /öv sistemi - /sezon sistemi - /kazıkazan sistemi
Günlük düzenlenen eventler, İlgili adminler ve kurallar!
konuanasayfa.jpg

konuhakkımız.jpg

konuozellik.jpg

konusistem.jpg

konusunucutas.jpg

arsalar.png

2020-12-13_16.22.48.png

arenaa-min.png

kasalar-min.png

Hardal_exe

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Servera girip baktım. Map hazır - Pluginler %90 hazır. Ben yeni bir server olması dışında pek bir farklılık göremedim piyasadan o yüzden hoşuma gitmedi ama umarım kendi kitlenizi oluşturur ve başarıya ilerlersiniz. Konu tasarımı 3/10.

GlobalSLeaderAlev

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Servera girip baktım. Map hazır - Pluginler %90 hazır. Ben yeni bir server olması dışında pek bir farklılık göremedim piyasadan o yüzden hoşuma gitmedi ama umarım kendi kitlenizi oluşturur ve başarıya ilerlersiniz. Konu tasarımı 3/10.
Dostum benim, harita ve pluginler zaten para ile sunucu hostu veriyor. Kurucu ve ekibin parası ve bilgisi yok ise yapamazlar zaten. Neyse ben sunucuya yorumumu yapayım. Bilgili olan insan direk hazır demez.. Saygılarımla.

Evet! Sistemlerde adını duymadığım bir iki sistem gördüm ilgimi çekti.
Sistemler hazırda olsa, olmasada sistemlere puanım: 10 üzerinden 8
Konu tasarımı ne olduğunu artık bildiğim için: 10 üzerinden 8
Map yani Haritalar biraz daha konu tasarımında gösterilseydi daha iyi olabilirdi şuanlık: 10 üzerinden 5 Onun dışında "Yenilikçi" olarak bir sistem veya bir nevi olay göremediğim için: Puan veremiyorum.

Sade ve güzel hoş bir sunucu. Vakit geçirmek veya rank kasmak için girip oynayabilir, arkadaş çevresi yapabilirsiniz.

Başarılar ve İyi Forumlar diyorum, Saygılarım ve Sevgilerimle...