| plαy.мαхcrαғт.αт | WebSitesi | Görev Sistemi | Report Sistemi | Tabela Ench | Boss | 1.8 / 1.9 |

Server'i Beğendinizmi ?

• Kullanılan toplam oy
    66

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0

NOT: Sunucumuzda Alım Yoktur Şimdiden Söliyelim Sunucuda Flood Yapmayiniz.

12 GB Türkiye Lokasyon Ve Nitrado Güvencesiyle.
126 Kişilik Faction , Rush , Survival Sunucuları Bulunuyor. Ama survival ve rush sunucuları suan bakımda
IP: Play.MaxCraft.AT , mc.maxcraft.at

✔ BOSS
✔ TabelaEnch
✔ Düzenli Eventler
✔ OX-RAIN-MADEN EVENTLERI
✔ ANTI-BUG
✔ ANTI-KUFUR
✔ Kafa Düşürme
✔ Anti Hack
✔ Report Sistemi
✔ Düzenli Arsa Sistemi
✔ ARSADA FLY
✔ Gelişmiş Uyarı Sistemi

OkEfekti
# /OkEfekt Komutu Vardır
# Bu Komut MaxVip İçindir
# Ok Attığınız Zaman Efekt'li Gider.

Efekt
# /Efekt Komutu Vardır.
# Bütün Vip'ler İçin Geçerlidir.
# Oyuncuya Güzel Efektler Verir.

OtoLapis
# /OtoLapis Ac/Kapat Yazarak
# Devreye Sokabilirsin.
# 640 Lapis Oldumu Otomatik Satar.

# Tp Tuzağı Yasaktır Tuzak Yapıldımı Yetkililere Kanıt İle Geliniz!
# /Bilgi Yazarak Bilgi Alabilirsiniz.
# /Faction Yazarak Klan Bilgi Alabilirsiniz. Yetkililere Sormayın!
# /Auc Yazarak Açık Arttırma Bilgi Alabilirsiniz.

Yetkili Skyp Adresi; mert.bulut291

Son düzenleme:

erenduran16

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Öyle kotu bir sunucuki kadrosuda berbat durduk yere banlıyolar bu arada oyundaki nickim EreNTR böyle bir şey görmedim arkadaş 2 tane kurucu var biri 11 yaşında gelmiş skypeden sövüyor böyle sunucular hayatta mükemmel olamaz gidin siz terbiye öğrenin öyle sunucu açın durduk yere banlamanızın ne amacı var anlayamadım ? hack dediniz ekran paylaştım daha ne yapıcam ??

KrallLapisci

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
@mertbulut291 Sen Insanlarla Tanışırken Son Halinemi Bakarsın Özgeçmişinemi ?

@erenduran16 Öyle Dememen Gerekir Server Gayet Güzel 1-2 Alinti Alani Olabilir Ancak Insan Tatlı Dille Yılanı Bile Deliğinden Çıkartır Lafını Boşuna Dememişler.
Bence Iyi Güzel Ancak Biraz Daha Az Alıntı Kullanabilirsiniz.

erenduran16

Marangoz
En iyi cevaplar
0
KrallLapisci kardeşim beni suçlamaları hiç normal değil hile kullanmadıgım halde banladılar hatta ekran bile paylaştıydım skypeden hackım yok diye ama ne yaptıysam edemedim banned!

KrallLapisci

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Evet Yetkili Kadrosunda Biraz Sorun Varmis :3 . Ancak Değişirse Kadro Server Daha Iyi Olabilir.(Erenin Dediklerine Bakarak Söylüyorum.)

erenduran16

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Mert kardeşim hala neden banladıgınızı söylemedeniz bir cevap verin ?

Sunucu biraz güzel evet ama emek veripde biz burda oynamaya çalısırken sizin banlamanız çok ayıp

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
KArdeşim 1 Serverde Sadece Tek Bir Kurucu Var Skypeye Gelen Bir abi Sana Kurucuyum Dediği Zaman BAlıklama Atladınmı Sen Kurucusun Diye ???
Bu Arada 1. Banı AntiHack Attı 2. Banı Adını Değiştirip Girmişsin Diye Ben Attım @KrallLapisci Farkettiysen Yapıların Çoğu Bize Ait. Yetkililerede Düzgünce Sölerseniz Size Yardımcı Olcaklardır

erenduran16

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Mert kardeşim evet oto ban attı ama oto ban plugini ne yapacagını şaşırdı ben hack değilim daha büssürü arkadaşım var onlarda biliyor nasıl oynadıgımı macro gibi vuruyorum evet doğru mousu kırıyorum nerdeyse bakın ismimi değiştirdim evet çünkü durduk yere ban yemem hiç hoş değil hoşnutta değilim o yaptıgınız pluginden bence kaldırılmalı ve o kurucu değil admin yanlıs yazmışım Emre diye biri 11 yaşında gelmiş anneme küfrediyor kim haklı benmi o mu

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
Emre Diye Birini Tanımıyorum Size Rastgele Gelip Yetkiliyem Diyenlere İNanmayın Serverin Admininin Adı Kaan Ve Skypesi MaxCraft.Iletisim 2. OtoBan Sistemini Sevmeseniz Bile Bişi Yapamam Gerçekten İşe Yarayan Bir Plugin Çoğu Hacki Doğru Tahmin Edip Banladı Sizde O Kadar Hızlı Vurmasaydın OtoBan Napsın Hilelerde O Kadar Hızlı Vuruyo Burda Saniyede 30 Tık Yaptığınız Yazıyo Jitter click İle Yapamassınız Bunu ?

erenduran16

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Saniyede 30 tıkmı bu kadar proymuşum meğer :D 30 tık yapmam mumkun bile değil size tekrar ekran paylaşabiilirim ? mert evet anti-ban yüzünden artık yavaş vurucam mecburum nabayım :D sen yinede skypeden gel sana ekran paylaşcam içimiz rahat etsin ?

Birader bakın sıkıldım artık banımı açın sürekli banımı açın dedigimde atılan ban kalkmaz felan diyorsunuz benim bir suçum varsa hadi neyse birader hack kullanmıyrumki emegimi harcadınız ben hakkımı helal etmiyorum o banı kaldırmadıgınız sürece