Play.HimeraNW.com > Faction >1.8 & 1.16.4 > Sezon Sistemi > Klanlara Destek > Efsun,BOSS,Metin Taşı,Mistik Eşyalar

Hexa

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
play.himeranw.com , mc.himeranw.com , oyna.himeranw.com
Oyun Sürümü
1.8 - 1.16.4
Sunucu Slotu
Sınırsız
Sunucu Türü
Faction

Son düzenleme:

Hexa

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tanıtım videosu eklendi

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Artık hepsi aynı, size de başarılar.

Hexa

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Açılış 31.01.2021'e ertelenmiştir aksaklık için özür dileriz

nUwUman

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Fazlasıyla emek verilmiş bir server. Umarım herkes bu serverde oynama şansı yakalar

PofudukShawli

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Boş boşuna açmayin artik böyle kardeşim tr fc yi kirletiyosunuz o kadar klasik bi server ki yani bıktık yağğğ

Hexa

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucumuzda elimizden geldiğince özgün sistemler kullanıp yenilikler getirmeye çalışıyoruz eleştirilere her daim açığız yorumunuz için teşekkür ederiz.

MartiniBiancoo

Her zaman daha iyisi..
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Swyi en başta sevmiştim , eksikleri olsa da güzeldi fakat bugün gördüğüm şeyden sonra bütün emeklerimin boşa olduğunu anladım ve 22:10 da yaptığımız klan savaşında 4 klan üyemiz crash yiyince de bir hayli tilt olduk tabii ki de.Sunucuyu klanımla beraber bırakma kararı aldık , kararımız kesin değildi ta ki crash zamanına kadar. Ondan öncesinde saat 20.00 civarında hile ile oynayan bir arkadaşımdan ss aldım discord üzerinden. Ssi paylaşıyorum , umarım karalama cart curt diye silinmez yorumum çünkü sadece doğruları yazıyorum.
fana200kazma.png

Ayrıca bazı mvip+ satın alan oyunculara da öldükten sonra kitleri tekrar verildi. Nerden bildiğimi soruyorsanız sunucu dev'i onayladı. Güzel bir deneyimdi ama her zamanki gibi kötü bitti :( xD

Hexa

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Crash sorunu sadece bugün 2 kere yaşandı ve ardından çözüme kavuşturuldu durumdan rahatsızlık duyan oyunculara gerekli telafi sağlandı ikinci konuya gelecek olursak Fana200 isimli kullanıcı sunucumuzun yönetim ekibinde bulunmakta olup verilen kazma lapis madeni kırması için üzerinde yapılan bir skript testinden ibaretti sunucumuzda bulunduğunuz için teşekkür ederiz.