DarkCraftMC | KONU YENILENDI! | 16.05.2016

Hangi Minigames Eklensin?

• TNTRun

Kullanılan: 4 36.4%
  • BattleGround

Kullanılan: 7 63.6%
  • Mini SurvivalGames

Kullanılan: 4 36.4%

• Kullanılan toplam oy
    11
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ahmetmehmet12

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
SERVER BİLGİLER;
4 GB RAM

50 SLOT (GEREKIRSE COGALIR)

%21 LAG

SERVER KARELERI:
SKOR TABLOSU

OZEL MARKET:

1vs1:

MAP:

Küfür eden ve Hack açanları anında banlama imkanı.

Makroya Son !

Birini öldürünce Altın Elma düşer !

Kapışabileceğiniz 1vs1 Arenaları !

Diamondlar ile alabileceğiniz nefis Esyalar.

Profesyonel Yetkili kadrosu !

1.7/1.8

SERVER İPSİ: DarkCraftMC.Nitrado.Net

CRACK SERVER

Şimdi,özellikler bitti gelelim KOMUTLARA;

VIP Komutlari

/anim Özel Effektler Secebilme
/be Özel Bow Efektleri
/rd Farklı İsimlere Disguise olma
/Disguisecik Tekrar kendi ismine dönme

/Diakilic VIP'Ye Diakilic verir
/Renk Yazı Rengini Seçme

/viphat
Kafana Blok Takma
Spawnda Ucabilme
(Sadece Spawnda)

OZELLIKLER(EKLENTI);

Rutbe Sistemi
- Adam Öldürünce Rütbe Atlama
- 5 FARKLI RUTBE
- /rutbe Komutu!
PVP ICIN IDEAL!;
- /report nick sebep | Birini Sikayet Etme!
- /sikayet sebep | Bir Sikayet veya Bug Bildirimi!

İstatistikler TOP5
OZEL TURNUVA
OZEL EVENT
YENIDEN DOG / ANA MENU GELMEDEN OTO RESPAWN!
Ve Daha Fazlası! Koş Gel!!! -DarkCraftMC.Nitrado.Net-

Son düzenleme:

supiii

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Moderatörler küfür ediyor ve uçarken oyuna müdahil oluyorlar..

ahmetmehmet12

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

liftedplane

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
gençler bunun gibi sunucular açmayın bence bunun gibi sunucu açacak kişilerle anlaşıp ortak bir suncuu kurun hem slot açısından hemde ram açısından aha sağlam bir sunucu olur.(laf atmak amaçlı değildir.kendi fikrimdir.yinede başarılar.)

XectioNN

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Pek Bi Fark Göremedim Konudan Ama PvP Sunucusu Açarak Hata Yaptınız Oyuncularınızın %100'ü Kesinlikle Hack Olacaktır Ve Kendilerini Gizlemeye Çalışacaktır

liftedplane

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
kardeşim çocuklar sanioki en iyi sunucu türü pvp-faction o yüzden tr de adam gibi hub suncu az ve herkesin bi tane faction suncusu var

ahmetmehmet12

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
kardeşim çocuklar sanioki en iyi sunucu türü pvp-faction o yüzden tr de adam gibi hub suncu az ve herkesin bi tane faction suncusu var
Kardeşim.Bizim DarkCraftMC HUB Sunucuydu Zaten :) Kapattık Simdi Elimizde Bi 270TL felan var. Biraz Daha Biriktirip Batihost'tan Güzel Bir HUB Açacagız.Demek İstediginizi Anladık.Simidilik PvP Duruyor.Biz Eski Bir Sunucuyuz Oyuzden Oyuncular Acin Demisti Bizde Actik.Dedigim Gibi 2-3Hafta Sonra HUB Olup Batihost'tan Acacagiz. Iyi Forumlar...

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sanırsam sunucuyu yeni açtınız. Amacım saygısızlık değil elbet ama sunucunuz biraz acemi gibi. Gelişeceğinize inanıyorum ancak adam öldürünce "gappledrop" olsa bile kullanmanızı tavsiye ederim. Ben bu işlerden pek anlamam benim işim sunucu düzeni iledir genelde, bu sadece basit bir öneriydi. Bunun yanısıra moderatorunuz PvP'ye çıplak halde ve sanırım (GM1) kullanarak dalıyor ve bu beni rahatsız etti açıkçası. Size başarılar dilerim.

Not: Moderator kendi halinde sunucu düzeni ile ilgili değil sadece yazı rengi ile uğraşıyor :) Tekrardan başarılar.

ahmetmehmet12

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sanırsam sunucuyu yeni açtınız. Amacım saygısızlık değil elbet ama sunucunuz biraz acemi gibi. Gelişeceğinize inanıyorum ancak adam öldürünce "gappledrop" olsa bile kullanmanızı tavsiye ederim. Ben bu işlerden pek anlamam benim işim sunucu düzeni iledir genelde, bu sadece basit bir öneriydi. Bunun yanısıra moderatorunuz PvP'ye çıplak halde ve sanırım (GM1) kullanarak dalıyor ve bu beni rahatsız etti açıkçası. Size başarılar dilerim.

Not: Moderator kendi halinde sunucu düzeni ile ilgili değil sadece yazı rengi ile uğraşıyor :) Tekrardan başarılar.
Merhaba.Ilginiz Icin Tesekkurler.GappleDrop Plugini Var Fakat Sorun var. Onu Halletmeye Calısıyoruz.Moderatorumuz adamlara karısmıyor.sadece hack varmı diye izliyor. Iyı Oyunlar , Iyi Forumlar...

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Teşekkürler. İlker adlı 'Admin' ile konuştum ben sorunları hallettik. Ara ara sunucunuzu gelip görmek isterim iyi günler.

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Sonunda "lag vardır"ı kabul eden bir sunucu. Bu arada keşke haritanın videosunu alırken hızlı davranmasaydınız.

ahmetmehmet12

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Teşekkürler. İlker adlı 'Admin' ile konuştum ben sorunları hallettik. Ara ara sunucunuzu gelip görmek isterim iyi günler.
Tabii ki.
Sonunda "lag vardır"ı kabul eden bir sunucu. Bu arada keşke haritanın videosunu alırken hızlı davranmasaydınız.
Tesekkurler.Map ve Plugin Paketini yeniliyoruz.kendi mapimizi yapiyoruz. Bu arada lag %5 yerine %15 olmaliymis kbyin.birden 30kisi olmaya baslayinca lag oldu.ram ve slot yukseltilecektir iyi oyunlar,iyi forumlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...