play.caspermc.com | Emek Skyblock | 1.8-1.16.5 | Çiftçi - Ada koruyucu - PvP Ligi - Seviyeli Huni - Seviyeli Fırın - Seviyeli Spawner - |

CasperMcCom

Play.CasperMc.Com / Www.CasperMc.Com
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
Play.CasperMc.Com
Oyun Sürümü
1.8.1.16.5
Sunucu Slotu
500
Sunucu Türü
Emek Skyblock

SİSTEMLERİMİZDEN BİRKAÇI;

GÖRSELLER [SPAWN - KASALAR - END EVENT PORTALI - BUİLD ]

Sunucumuz 01.12.2020 Tarihinde emek skyblock olarak açıldı. Sunucumuzun 2. sezonunda bambaşka bir paket ile sizleri karşılıyoruz. Yeni sistemler ve beğeneceğiniz özellikler ekledik. Herkesi sunucumuza davet ediyorum
. play.caspermc.com

Sunucumuzda asla ayrımcılık yapılmamaktadır. Her sezon 1. 2. 3. en cok ada leveline sahip kullanıcılara hediyeleri verilir ve yeni sezonlarda yeni sistemler, özellikler ve paketler yapmak için elimizden geleni yapmaktayız. Bizi iyi kötü discord sunucumuza gelerek eleştirebilirsiniz.

Benim için önemli olan, eleştiricinin doğru dürüst biri olup olmadığıdır, beni ister övsün ister yersin.

CASPER MC | SİSTEMLERİMİZ.
->ÇİFTÇİ
Çiftçi adalardaki belirlenmiş eşyaları toplayıp stoklayan ve satış yapan bir eklentidir. Kendi menüsünden belirli işlemler yapılabilir.

->ADA KORUYUCU
Adanızı zararlı yaratıklardan ve düşmanlardan koruyan bir eklentidir.

->GELİŞMİŞ HUNİ
Bir huni düşünün, hem huniden huniye ışınlanabiliyorsunuz hem otomatik satış yapabiliyorsunuz hem de huni seviyesini yükseltebiliyorsunuz. Farm içinde ustaysanız bu sistem tam size göre.

->GELİŞMİŞ SPAWNER
Artık spawner için yer arama derdine son. Tek tıkla spawnerlerinizi birleştirebilirsiniz.

->SANDIK SATAR
Tek tıkla sandığınızdaki bütün eşyaları satmaya yarayan bir sistemdir.

->GÜÇLÜ KARAKTERLER
Bu sistem sayesinde gücüne güç katıp PvP Liginde galip gelebilirsiniz.

->EJDERHA EVENTİ
Haftalık olan ejderha eventlerimizle sizde site kredilerinize kredi katabilirsiniz.

->PvP LİGİ
PvP Liginde diğer oyuncularla savaşarak Lig atlıyorsunuz. Ligler her ay sıfırlanıyor Lig 1.'e değerli ödüller veriliyor.

VE DAHA FAZLASI CASPER MC'DE SENİ BEKLİYOR SENDE HEMEN BU MACERAYA KATIL​

Son düzenleme: